Zabawki analne

Pomimo wcześniejszego napiętnowania erotyczne zabawki analne są coraz bardziej popularne. Jeśli zawsze wyobrażałeś sobie, że jesteś wypełniona od tyłu, przygotowaliśmy ten przewodnik dla początkujących na temat gadżetów przydnych podczas seksu analnego, z których możesz zacząć korzystać. Nie ma za co!

Kulki analne

zabawki analne
Zabawki analne to gadżety nie tylko dla kobiet…

Zabawki z koralikami analnymi mogą mieć postać prążkowanej różdżki lub sznurka z koralikami, z których każdy „koralik” często posiada większą średnicę idąć bardziej w górę wału. Idealne zarówno dla początkujących jak i doświadczonych miłośników analnych igraszek, kulki analne są dostępne w różnych rozmiarach i materiałach włączjąc w to kulki metalowe, silikonowe i galaretowate. Na początek polecamy gadżety z mniejszymi kulkami, aby ułatwić wygodę użycia!

Niezależnie od tego, czy kulki używane są wyłącznie do stymulacji analnej czy do masturbacji i stosunku, kulki analne mogą zarówno wzbudzić orgazm zarówno u mężczyzn jak i u kobiet. Kiedy zaczynasz szczytować, wyciągnij kulki, aby osiągnąć maksymalną przyjemność.

Dildo (plug) analny

Wtyczki analne to coś dla każdego, dildo analne zapewnia idealną zabawę! Często ich kształt dostosowany jest w celu stymulacji gruczołu krokowego lub masażu wrażliwych miejsc z tyłu ściany pochwy. Z tego powodu łatwo zrozumieć dlaczego ta popularna zabawka erotyczna jest tak przyjemna dla wielu osób.

Plugi analne są dostępne we wszystkich kształtach i materiałach, od szkła po silikon, i oferują różne opcje wymiarowania. Istnieją funkcje wibracyjne, jeśli chcesz uzyskać trochę dodatkowych emocji podczas gry wstępnej, a wiele z nich ma przyssawki, dzięki czemu możesz cieszyć się bezproblemową jazdą.

Wibratory analne

Szukasz łatwej stymulacji z niesamowicie mocnym finiszem? Wibrator analny właśnie to zapewnia. Aby uzyskać niesamowite wrażenia wystarczy naciśnąć tylko jeden przycisku – to idealna zabawka analna. Zapewnienia zarówno penetrację jak i stymulację odbytu – po prostu usiądź i wczuj się w wibracje.

Korki analne (Butt Plugs)

Jedna z naszych ulubionych zabawek erotycznych, zatyczka analna ma rozchyloną podstawę i zwężającą się końcówkę ułatwiającą wkładanie i wyjmowanie. Niezależnie od tego, czy szukasz małej, dyskretnej zabawki, czy czegoś bardziej zaawansowanego, mamy coś dla każdego z gamą wibrujących, penetrujących i nawet pompowanych wtyczek.

Zatyczki są również poręcznym sposobem na rozciąganie odbytu, aby zrobić miejsce na coś większego, takiego jak dildo lub penis, kiedy zaczynasz eksperymentować z seksem analnym. Nasz przewodnik po analnych wtyczkach ma wszystko, co musisz wiedzieć!

Podwójne dildo

Wszechstronne i stymulujące podwójne dildo może być stosowane indywidualnie lub z partnerem. Idealne do penetracji analnej i pochwowej, istnieją różne kombinacje do zbadania. Jedynym ograniczeniem jest Twoja wyobraźnia!

Gruszka do lewatywy

Inwestowanie w zestaw do lewatywy jest dobrym pomysłem. Zapewni Ci duży komfort jakiego z pewnością potrzebujesz. Domowe zestawy pozwalają oczyścić twój odbyt poprzez dozowanie wody do odbytnicy i usunięcie wszelkich odpadów, pozostawiając Cię całkowicie świeżym.

Masażer prostaty

Prostata jest jednym z najbardziej wrażliwych obszarów męskiego ciała. To część ciała zakończone nerwami, która sprawi że mężczyzna wkroczy w nowy świat doznań, Znajdujący się około 2 cali wewnątrz odbytu może być trudniejsza do zlokalizowania i dotarcia niż żeński punkt G! Na szczęście, masażery prostaty są specjalnie zaprojektowane aby masować i stymulować to miejsce. Wielu mężczyzn potwierdza iż orgazm osiągany podczas aktywizacji prostaty jest czymś czego nie można tego przegapić!

Co zrobić po użyciu?

Zawsze upewnij się, że prawidłowo czyścisz swoje zabawki erotyczne, szczególnie pomiędzy kolejnymi sesjami. Użyj zaufanego środka czyszczącego do gadżetów erotycznych i upewnij się, że jest on zgodny z materiałem twojej zabawki. Aby zatyczki i dilda były zawsze gotowe i sprawne na czas, upewnij się, że stosujesz lubrykant. Nie ma ucieczki przed faktem, iż odbyt jest wrażliwym miejscem! Pamiętaj, aby używać lubrykantów na bazie wody wraz z zabawkami silikonowymi – zacznij od małych, jeśli jesteśna początku swojej analnej przygody!

Pielęgnacja i czyszczenie zabawek analnych

Gdy już znajdziesz idealną zabawkę erotyczną dla siebie, na pewno będzie Ci zależało, by długo pozostała w najlepszym stanie. Niezależnie od tego, czy wybrałeś wibrator króliczek, kulki Gejszy, dildo, pierścień erekcyjny czy coś bardziej skomplikowanego, ważne jest, abyś wiedział, jak prawidłowo czyścić i dbać o łóżkowy gadżet. Nasz poradnik zawiera wskazówki dotyczące czyszczenia oraz zalecenia co do pielęgnacji zabawek erotycznych, tak byś mógł cieszyć się nimi przez wiele upojnych nocy!

Gdzie należy przechowywać gadżety?

Przechowywanie zabawek erotycznych to wcale nie taka prosta sprawa. Nie zalecamy wrzucania ich do szuflady z bielizną. Zawsze przechowuj zabawki erotyczne osobno, w chłodnych, ciemnych miejscach, aby uniknąć przebarwień, a nawet topnienia. Nie martw się, Twoje seksowne zabawki są całkowicie bezpieczne w użyciu – chodzi tylko o prawidłowe przechowywanie!

Zabawki z gumy, PVC, TPE i silikonu nigdy nie powinny być przechowywane razem, w tym samym miejscu (chyba że są w osobnych torebkach), ponieważ materiały, z jakich zostały wykonane często powodują między sobą reakcję chemiczną – mogą się stopić lub połączyć ze sobą. Jeśli obecnie przechowujesz wszystkie swoje zabawki erotyczne razem, niestety bardzo prawdopodobne jest to, że zostały w jakiś sposób uszkodzone.

Oddzielając swoje zabawki erotyczne od siebie za pomocą choćby bawełnianej skarpety lub innej podobnej tkaniny, możesz uniknąć uszkodzenia swojego zakupu. Ważne jest, abyś nie używał zabawki, która została zmagazynowana z innymi i która została w rezultacie uszkodzona. Jeśli zamierzasz przechowywać swoją zabawkę dłużej niż kilka dni, zawsze wyjmuj baterie.

Jakiego nawilżania powinno się używać?

Weź pod uwagę, jakiego rodzaju lubrykantu używasz do zabawy ze swoimi erotycznymi gadżetami. Używanie żelów silikonowych lub olejowych w połączeniu z gumowymi lub silikonowymi zabawkami może zniszczyć ich powierzchnię lub nawet zepsuć zabawkę. Smarowidło silikonowe jest bardzo dobre do użycia z wieloma zabawkami i bezpieczne do użytku analnego lub pochwowego (skóra przy kontakcie ze skórą, bez zabawek). Należy jednak zwrócić uwagę czy Twój gadżet nie jest wykonany z gumy lub silikonu.

Zabawki erotyczne kupowane w dobrych i sprawdzonych źródłach ZAWSZE będą mieć oznaczenia, z jakiego materiału zostały wykonane.

  • Żel silikonowy jest bezpieczny w użyciu z plastikiem ABS, metalem, szkłem, ceramiką i lateksem (w tym prezerwatywy). Nie należy go jednak stosować do zabawek silikonowych, gumy żelowej, PVC, TPE / TPR lub „Real Feel Superskin” Fleshlight.
  • Lubrykant na bazie wody jest bezpieczny w użyciu z silikonem, plastikiem ABS, gumą żelową, TPE / TPR, „Real Feel Superskin” Fleshlight, masturbatorami Tenga, PVC, lateksem (w tym także prezerwatywy), metalem, szkłem i ceramiką.

NIGDY nie używaj nawilżania na bazie oleju lub olejków do masażu z zabawkami erotycznymi ani do seksu penetrującego – szczególnie jeśli używasz prezerwatyw, ponieważ mogą one uszkodzić kondom.

Jak pielęgnować zabawkę?

Czyszczenie, właściwe przechowywanie, odpowiednie nawilżanie i wymieniane baterii są zwykle wszystkim, czego potrzebujesz, aby utrzymać swoją zabawkę w doskonałym stanie. Niektóre zabawki, takie jak masturbator Fleshlight, posiadają dedykowane specyfiki do pielęgnacji, które pomagają zachować miękką i naturalną powierzchnię, ale możesz także użyć zwykłej skrobi kukurydzianej na tego rodzaju produktach (TPE / TPR), a efekt będzie ten sam.

Zawsze zwracaj uwagę na wszelkie pęknięcia, odbarwienia lub uszkodzenia zabawki erotycznej i wymień je natychmiast, kiedy zauważysz jakiekolwiek problemy.

Jak czyścić erotyczną zabawkę?

Po każdym użyciu należy dokładnie wyczyść swoją analny gadżet. Nagromadzenie mikroskopijnych bakterii i drobnoustrojów może uszkodzić Twoją zabawkę, a także jest niebezpieczne dla Twojego zdrowia! Aby uniknąć infekcji i przedłużyć żywotność zabawki, niezwykle ważne jest dokładne czyszczenie wszystkiego, czym dzielisz się ze swoim partnerem.

Większość zabawek erotycznych można z powodzeniem umyć łagodnym mydłem antybakteryjnym lub produktem specjalnie zaprojektowanym do czyszczenia takich gadżetów. Jeśli twoja zabawka jest wodoodporna, możesz ją umyć pod bieżącą wodą lub spryskać środkiem czyszczącym, po czym spłukać i zostawić do całkowitego wyschnięcia. Jeśli gadżet nie jest wodoodporny, użyj środka do czyszczenia i wilgotnej szmatki (uważaj na guziki lub pokrywkę baterii!).

Zarówno wodoodporne, jak i niewodoodporne zabawki należy zawsze dokładnie wysuszyć przed schowaniem!