Wibrujące jajka

Wibrujące jajka to małe, dyskretne wibratory kulowe do pochwy, idealne do gry wstępnej.  Wibrujące jajeczko rozkoszy jest bezgłośne, dzięki czemu można używać ich niemal wszędzie. Jeśli nie znasz tej zabawki, koniecznie przeczytaj nasz poradnik.

Wibrujące jajko rozkoszy: co to jest?

Jest to seks-zabawka, zaprojektowana specjalnie dla kobiet. Jak sama nazwa wskazuje, w większości przypadków produkt ten ma kształt i wygląd jajka.  Celem wibrującego jajka rozkoszy jest wprowadzenie go do pochwy i  bezpośrednia stymulacja. W zależności od modelu, poziom wibracji może być dowolnie regulowany, do osiągania silniejszych lub łagodniejszych doznań.

Najlepsze wibrujące jajka rozkoszy: ranking

  • B Swish – bnaughty Classic Unleashed Cerise
  • B Swish – bnaughty Deluxe Unleashed
  • Marc Dorcel – Genius Secret Vibe
  • LELO – Luna Smart Bead
  • LELO – Hula Beads

Jajko rozkoszy: materiał

Wibrator ten zazwyczaj posiada silikonową powłokę. Materiał ten jest nie tylko bardzo odporny, ale także daje uczucie komfortu podczas użytkowania. Dzięki temu, że produkt jest wodoodporny, może być stosowany pod prysznicem lub w wannie.

Wibrujące jajeczka: dla kogo?

Zasadniczo można założyć, że te typy zabawek seksualnych mogą być używane przez wszystkie kobiety, które szukają nowych doświadczeń seksualnych. Nie ma tu żadnych ograniczeń wiekowych. Wibrujące jajka mogą być z powodzeniem używane zarówno przez młode dziewczyny jak i przez starsze panie!

Wibrujące jajko rozkoszy: jak używać?

Jajko wibrujące stosujemy dopochwowo, czyli jest ono wkładane do pochwy kobiety.

Korzystanie z tego wibratora działa w zasadzie tak samo jak wkładanie tamponu. Jajeczko wibrujące jest jednak zazwyczaj nieco większe, dlatego zabawka powinna być najpierw pokryta smarem. W ten sposób wprowadzenie gadżetu po pochwy będzie wygodniejsze. W zależności od indywidualnych preferencji, czasami łatwiej jest włożyć produkt w pozycji stojącej, siedzącej lub leżącej. W każdym razie, ważne jest, aby umieszczone jajeczko nie sprawiało dyskomfortu.

Następnie do wyboru mamy różne poziomy wibracji, zazwyczaj służy nam do tego pilot zdalnego sterowania. Jajko pomaga nam stymulować punkt G. Wibrujące jajko można również nosić  na codzień i w ten sposób stymulować się seksualnie w dogodnej chwili.

Jak wyciągnąć jajeczko? Można usiąść, stanąć czy położyć się –  znajdź swoją najwygodniejszą pozycję. Następnie wyciągamy gadżet za pomocą sznureczka. Wibrator powinien być wtedy wyłączony, ułatwi to jego usunięcie.

Jajeczko może być również umieszczone na zewnątrz, w celu stymulacji łechtaczki. Wibrujące jajo  używany w ten sposób szczególnie urozmaici grę wstępną.

Musimy pamiętać o regularnym ładowaniu zabawki. Za pomocą pilota zdalnego sterowania można wyświetlać akutualny stan baterii. Jajeczko można naładować za pomocą kabla ładującego USB.

Wibrujące jajko – pielęgnacja

Czyszczenie wibrującego jajka po użyciu jest konieczne, aby móc bezpiecznie korzystać z seksualnej zabawki. Ze względu na fakt, że większość produktów jest całkowicie wodoodporna, można je najpierw spłukać pod bieżącą wodą. Można również użyć łagodnego mydła dla osiągnięcia lepszego efektu czyszczenia. Następnie zabawkę wystarczy wysuszyć czystą ściereczką.

Jeśli chcesz mieć całkowitą pewność, że jajeczko jest naprawdę czyste, możesz użyć środka dezynfekującego do seks-zabawek.