Najlepsze wibratory dla kobiet

Chcesz kupić wibrator – ale od czego zacząć? Co to za tajemniczy wibrator króliczek, o którym tyle słyszałaś? Czym są wibrujące jajka? Czy kulki gejszy są naprawdę magiczne?

Jeżeli rozpoczysznasz swoją przygodę ze światem wibratorów i gadżetów erotycznych, nie martw się kochanie, jesteśmy tu, aby Ci pomóc. Wiedza to potęga, a my kochamy się nią dzielić. Nasz przewodnik po wibratorach nauczy Cię wszystkiego co musisz wiedzieć o tych małych, ale potężnych maszynach.

Najlepszy wibrator dla kobiet

Jeśli jeszcze nie wiesz, to trafiłeś we właściwe miejsce. Wibrator to tylko jedna z wielu zabawek erotycznych – i zaufaj nam, jest ich mnóstwo! Zsotał on zaprojektowany w celu zapewnienie maksymalnej przyjemności, często aż do momentu orgazmu.

Ranking wibratorów 2020

Niektóre modele mają na celu jedynie stymulację łechtaczki, inne będą pobudzać punkt G podobny do penetracyjnego seksu. Są jeszcze bardziej wymyślne urządzenia – aktywują łechtaczkę i punkt G w tym samym czasie – na wypadek, gdybyś potrzebował innego powodu, by je pokochać.

Wibratory damskie: jak korzystać?

Sposób korzystania z wibratora zależy od urzadzenia które wybrałaś. Jeśli to Twój pierwszy raz, zalecamy powolny start i pamiętaj – zacznij chodzić, zanim będziesz mogła biegać.

Wybierz zabawkę, która jest zalecana dla początkujących, a przy pierwszym samodzielnej masturbacji upewnij się, że jesteś sama i nic nie będzie ci przeszkadzać. Włącz go i zobacz, jak to jest. Przesuń go, aby doświadczyć doznań na różnych obszarach swojego ciała. Zmień ustawienia prędkości i wibracji i odkryj co działa na Ciebie najbardziej.

Nie rozczaruj się, jeśli nie osiągniesz orgazmu – nie ma tym nic złego. Skup się tylko na tym, co jest dobre. W końcu się tam dostaniesz!

Polecane wibratory: jak używać podczas seksu?

Zabawki erotyczne to idealny sposób na wprowadzenie czegoś nowego do Waszej relacji! My mamy kilka sztuczek w naszym rękawie, a idealnym sposobem będzie wprowadzenie wibratora…

1. Gadżet ten nie jest tylko dla kobiet – wibratory są perfekcyjne również podczas stosunku z Twoim mężczyzną. Zastosuj niski poziom wibracji i poruszaj nim w górę i w dół ich penisa oraz przez jego głowę.
2. Podczas seksu oralnego przytrzymaj wibrator przy swoim policzku – będzie to nieoczekiwane, intensywne i gorące jak diabli uczucie.
3. Kiedy mężczyzna schodzi w dół, niech użyje wibratora stymulującego punkt G, by podwoić siłę uderzenia.
4. Mniejsze modele, takie jak wibrujący pierścień, pobudzi Twoją łechtaczkę. Podobnie jak w przypadku seksu oralnego, doprowadzi Cię to do szaleństwa!

Jaki najlepszy wibrator wybrać? Test i kryteria wyboru

Dobre wibracje zamknięte są we wszystkich kształtach i rozmiarach, ale wszystkie urządzenia szumią podobnie. Ekstra doznania to dokładnie to, czego potrzebujesz! Bez względu na to, czy jesteś sam, czy uprawiasz grę wstępną ze swoim partnerem, wibrator będzie znakomitym dodatkiem. Nie wiesz, od czego zacząć? My mamy wszystko przeanalizowane. Zrób następny krok, przeczytaj nasze recenzje, poradniki. opinie i  przygotuj się na spotkanie z Twoimi najlepszymi przyjaciółmi!