Wibrator sterowany telefonem

Wraz z rozwojem Internetu, coraz więcej osób decyduje się na zakup wibratora sterowanego telefonem komórkowym. Ciekawe i nowoczesne połączenie seks-zabawki ze smartfonem wydaje się być rozwiązaniem na miarę naszych czasów. Wibratory sterowane przez aplikację sprawiają, że nieporadność wibratora to już przeszłość, jednocześnie tworząc nowe możliwości, takie jak seks na odległość i dyskretne orgazmy w miejscach publicznych.

Najlepsze wibratory sterowane smartfonem: ranking

  • We-Vibe Rave WIBRATOR STEROWANY TELEFONEM
  • WE VIBE JIVE Jajko Sterowane Przez Telefon WIFI BLUETOOTH
  • We-Vibe Melt – wibrator łechtaczkowy z aplikacją
  • We-Vibe Nova – wibrator króliczek z aplikacją

Wibrator sterowany telefonem: dla kogo?

Sterowany telefonicznie wibrator może być używany jako gra wstępna lub po seksie. Wibrator sterowany telefonicznie nadaje się dla par, które są oddzielone od siebie, dla ludzi idących z duchem czasu. Jeśli chcecie spróbować igraszek z wibratorem w miejscu publicznym i zrobić to dyskretnie – to rozwiązanie jest właśnie dla Ciebie!

Wibratory z aplikacją: jak działają?

W zależności od zabawki, wibrator może działać na różnym dystansie. Niektóre mogą być sterowane z odległości nawet ponad 1,5 tysiąca kilometrów. Wibratory dalekiego zasięgu są obsługiwane przez Internet. Gadżety posiadające jedynie Bluetooth są ograniczone do 100m zasięgu. Dalekoodystansowe seks-zabawki dają partnerom w tzw.”związkach na odległość” szansę na wzajemne urozmacenie życia erotycznego, gdy są osobno. Potrzebne do tego jest jedynie stabilne połączenie internetowe. Najlepsze aplikacje sterujące seks-zabawki pozwalają na programowanie wibracyjnych wzorców, niestandardowe ustawienia wibracji, a nawet wibrować do rytmu muzyki.