Wibrator na penisa

Wibrator na penisa ma kształt okręgu. W swojej klasycznej formie jest to prosty pierścień wykonany z silikonu, metalu lub materiału skóropodobnego. Wibrator zwykle jest noszony przy jądrach, gdzie pierścień powoduje zatrzymanie odpływu krwi. Skutkuje to mocniejszą i dłuższą erekcją.  Wibrujące pierścienie stymulują zarówno penisa jak i łechtaczkę partnerki. Wahasz się czy warto kupić wibrator na penisa? Zapraszamy do naszego poradnika.

Najlepsze wibratory na penisa: ranking

  • Pierścień na penisa Marc Dorcel – Power Clit V2
  • Wibrujący pierścień na penisa cockring Fifty Shades of Grey – Your And Mine
  • Pierścień na penisa Marc Dorcel – Power Clit Phospho
  • Pierścień erekcyjny Pornhub Vibrating Cock Ring

Wibrator na członek: materiał

Wibrujący pierścień na penisa nie tylko sprawia, że twój wzwód potrwa dłużej, ale również zwiększa przyjemność u Twojej partnerki. Wibrator posiada wibrującą kulkę, dającą dodatkową rozkosz dla obojga kochanków. Niektóre egzemplarze mają wypustki oraz masażery, zapewniające dodatkową przyjemność zwłaszcza kobiecie, masując jej łechtaczkę. Wibratory najczęściej wykonywane są z gumy lub silikonu, ale można również wybrać materiał skóropodobny lub metal.

Jak używać wibratora?

Zgolenie włosów intymnych ułatwi Ci założenie pierścienia, nie powodując nieprzyjemnego ściągania włosów. Poza tym warto zastosować lubrykant, najlepszy będzie środek smarny na bazie wody. Wystarczy nałożyć trochę na penisa i wnętrze pierścienia. Najważniejszy jest odpowiedni rozmiar wibratora na penisa. Należy dopasować go do siebie, aby czerpać maksimum przyjmności. Pierścień powinien być ciasny, ale na tyle, by nie odczuwać dyskomfortu. Upewnij się, że część wibracyjna jest skierowana do góry. Wibracje podczas trwania penetracji spowodują, że penis pozostaje sztywny przez dłuższy czas i pozwoli na lepszą erekcję.

Wibrator na penisa z pilotem

Wibrujący pierścień na penisa z pilotem zdalnego sterowania zapewni dodatkową przyjemność. Twój partner może określić, kiedy wibracje zaczynają się i kończą. Kolejną zaletą jest to, że można zmieniać natężenie wibracji dodając kolejne urozmaicenie w łóżku.

Jak długo można nosić wibrator na członku?

Zasadniczo wibratory na penisa nie powinny być noszone dłużej niż 20 do 30 minut. Zalecamy usunięcie pierścienia z penisa najpóźniej po pół godzinie, aby zapobiec ewentualnym obrzękom. Jeśli po założeniu okręgu zauważysz , że jest zbyt ciasny lub że penis pęcznieje i siwieje, jest to wyraźny znak, aby zdjąć pierścień.

Wibratory na penisa – pielęgnacja

Wibratory na penisa wykonane z silikonu najlepiej stosować razem ze środkami smarnymi na bazie wody, ponieważ środki smarujące na bazie silikonu mogą uszkodzić materiał. Po każdym użyciu należy dokładnie wyczyścić pierścień penisa odrobiną wody i środka czyszczącego do zabawek.