Sztuczna pochwa

Sztuczna pochwa ma na celu rozładowanie napięcia seksualnego stymulując penisa we wzwodzie. Efektem końcowym takiego działania jest uzyskanie „przyjemnego” orgazmu, wytrysku.

Sztuczne pochwy cieszą się dużą popularnością wśród osób rozpoczynających dopiero wspólżycie seksualne lub u panów którzy mają problem z przedwczesnym wytryskiem – można obserwować, uczyć się własnych reakcji na doznania seksualne, tak bardzo podobne do penetracji prawdziwej waginy.

Sztuczna cipka: podział

sztuczna pochwa (cipka)
Sztuczna pochwa to idealny sposób na zwalczenie przedwczesnego wytrysku
  • bez dodatkowych mechaniczo/elektrycznych urzadzeń stymulujących tzw. sztuczne pochwy bez wibracji
  • sztuczne waginy z które pozornie przypominają poprzednie, ale mają dodatkową funkcję wibracji, element w postaci wibrującej kulki, która może być łatwo włożona do otworu w dnie lub na końcu rękawa penetracyjnego.

Dla bardziej intensywnych doznań istnieje wiele funkcji: wibrujące, pulsujące, obracanie, itp. Oczywiście większość urządzeń dodatkowo stymulujacych posiada płyną regulację częstotliwości. Kule wibracyjne są zwykle kontrolowane przez panel połączony przewodem. Niektóre rodzaje pochw z wibracją posiadają dodatkowy efekt ssania.

Zazwyczaj sztuczna pochwa przypomina realistyczny wygląd kobiecego tunelu penetracyjnego, gdzie penis może być włożony. Tunel sztucznej pochwy mierzy przeciętnie od 10 do 20 cm (4 do 8 cali) i może mieć otwarty koniec celem włożenia pocisku/kulki wibracyjnej, jeśli takie jest życzenie użytkownika.

Sztuczne waginy i ich rodzaje

  • Realistyczne – ten rodzaj sztucznej pochwy jest wzorowany na żeńskich narządach płciowych. Do celów reklamowych wielu producentów projektuje pochwy jako dokładnie repliki jakiegoś słynnego sromu aktorki filmów porno. Realistyczne pochwy do symulacji odwzorowują fizjologię: kości łonowych , włosów i warg sromowych oraz wszystkie naturalne kształty, itp.
  • Analne – są produkowane sztuczne pochwy z węższym otworem analnym dla tych użytkowników, którzy też lubią symulować seks analny. Naturalna pochwa posiada szereg grzbietów, a producenci często dodają dodatkowe wypustki lub żeberka w tunelu sztucznej pochwy w celu ciekawszej symulacji wnęrzrza i zwiększenia przyjemności.

Sztuczna pochwa: materiał

Sztuczna pochwa jest zwykle wykonana z materiałów, które maksymalnie jak to oczywiście możliwe imitują naturalną skórę. Materiały użyte do produkcji sztucznych pochwy są rozciągliwe i elastyczne, aby można było zmieścić dowolny rozmiar penisa.

  • Cyberskóra, ultra realistyczny materiał (mieszanina PVC i silikonu) – dość porowaty materiał, dlatego wymaga specjalnej opieki przed i po użyciu. Zaletą sztucznej pochwy wykonanej z cyber skóry jest to, ze jest przyjemna w użytkowaniu – niesamowicie ralistyczna, można powiedzieć wykwintna w dotyku.
  • Guma (elastyczny węglowodorowy polimer) – niezwykle elastyczny i wytrzymały materiał o wysokiej trwałości. Porowata natura z gumy sprawia, że ​​trudno się ją czyści, zalecane są specjalne środki do czyszczenia i dezynfekcji zabawkek erotycznych.
  • Miękkie plastiki (poli chlorek winylu) – bardzo popularny materiał do wytwarzania zabawek erotycznych, który tworzy galaretowaty klimat, choć ma specyficzny zapach gumy
  • Lateks (guma naturalna pochodzące z roślin) – elastyczny materiał, który może powodować reakcje alergiczne u niektórych osób.

Powyższe materiały są porowate i dlatego wymagają szczególnej opieki, aby uniknąć gromadzenia się bakterii. Najlepsze prezerwatywy chronią je podczas użytkowania. Mniejszy problem jest ze sztucznymi pochwami które są wykonane z silikonu , są one bardziej kosztowne, jednak ich struktura jest nieporowata przez co są łatwiejsze do utrzymania w czystości.

Czy warto kupić męski masturbator?

Zakup masturbatorów lub specjalnych gumowych pochew, które służą do ręcznej stymulacji i pobudzania członka to wyjście dla tych, którzy nie mają jeszcze wybranki swego życia lub nie mają stałej partnerki, która zaspokajałby ich miłosne i erotyczne rządze. Takie działania zapewniają rozkosz. Trudno to porównywać z prawdziwym stosunkiem. Jednak namiastka przyjemności podczas korzystania z gumowego gadżetu na pewno istnieje. Dlatego wielu mężczyzn, zwłaszcza tych osamotnionych, kupuje erotyczne gadżety. Sztuczna pochwa lub masturbator to tylko jedne z wielu gadżetów, które dedykowane są dla samotnych i potrzebujących doznań panów.

Popularne są również specjalne gumowe lalki lub dmuchane postaci imitujące kobiece figury. To nieco droższy osprzęt, który również spełnia swoje erotyczne zadania. Do tego można dodać specjalne urządzenia jak pompka do penisa, wyręczające w erotycznych działaniach mężczyznę. Dla wielu odrażające, dla innych to zwykła codzienność. Seksuolodzy jednak przestrzegają przed nadmiernym lub zbyt intensywnym wykorzystywaniem takich gadżetów. Bowiem złe wykorzystanie może sprawić, że mężczyzna nie będzie doznawał rozkoszy podczas naturalnego stosunku, a tylko wtedy, gdy w rękach będzie trzymał gumową pochwę, co dla przyszłej wybranki może okazać się kłopotliwe. Dla samego mężczyzny również. Wtedy jedynym ratunkiem może być sesja u seksuologa, który uświadomi o problemie i podejmie słuszne kroki, które mają wybawić z opresji zakochaną parę.