Strapon (majtki z penisem)

Coraz więcej mężczyzn czuje się komfortowo i zaczyna eksplorować świat gadżetów analnych, w tym uprząż strapon, czyli tzw. majtki z penisem. Warto zaprosić partnera, aby ze straponem pomógł Ci odkryć każdy cal swojego ciała, także obszary uważane kiedyś za „poza granicami”.

Gruczoł krokowy jest specjalną częścią ciała człowieka, bezpośrednio połączoną z penisem i jądrami, co oznacza, że stymulujcja tej okrągłej wypustki, znajdującej się około 5 centymetrów od przedniej ściany odbytu, będzie miała bezpośredni wpływ na genitalia i wywoła wybuchowy orgazm.

W ostatnich latach „pegging” podbił seksualny świat. Pegging, to nic innego jak analna penetracja mężczyzny przez kobietę za pomocą uprzęży z paskiem i przymocowanym do niego dildem (strap on). To taki rodzaj stymulacji analnej, do której mężczyni mają zwykle utrudnione zadanie. Proteza strapon umożliwia dostęp do wszystkich małych, słodkich punktów i czerpanie z nich pełnego potencjału!

Najlepszy strap on: ranking

  • Doc Johnson’s Vac-U-Lock Platinum corset harness
  • The Vac-U-Lock G-String by Doc Johnson
  • The Avalon jock-style harness by Strap U
  • RodeoH’s lace Duo Panty
  • GalPal by Doc Johnson

Strapon: majtki z penisem dla kobiet

strapon, majtki z penisem
Strapon, czyli pasek z protezą penisa staje się coraz bardziej pożądany

Powszechnie uważa się, iż mężczyna powinien dominować w sypialni z żeńskim paskiem. Niezależnie od tego, czy jesteś w związku heteroseksualnym, czy też w związku z osobą tej samej płci, nic nie powstrzyma Cię przed spełnieniem fantazji twojego partnera. Dzięki wibracjom o różnych prędkościach, uprzężach o wybranych długościach i teksturach, wkroczysz w zupełnie nowy świat zabawy.

Zachęcając do przekraczania granic obu płci, pasek z penisem wymaga zaufania i intymności. Ten przewodnik wyjaśnia zalety protez strapon i różnych oferowanych typów. Czas wziąć lejce w swoje ręce!

Odwrócenia ról, czyli pegging opisuje kobietę analnie penetrującą mezczyznę. Zapewniając stymulację punktową prostaty, odkryjesz, jak ekscytujące jest mieć całkowitą kontrolę. Jeśli lubisz dominację, majtki z penisem pozwolą Ci wymierzyć karę, którą zapamięta na długo.

Jeśli nigdy wcześniej tego nie próbowałaś, nie przejmuj się! Postępuj zgodnie z naszymi prostymi wskazówkami, a będziesz profesjonalistą w dziedzinie penetracji. Najważniejszą rzeczą lubrykant; odbyt nie jest naturalnie nawilżany, więc pamiętaj o żelu! Uwaga – silikonowy penis powinien być używany tylko ze smarem na bazie wody. Jako grę wstępną zalecamy użycie palców, koralików analnych lub zatyczki analnej. Kiedy będziesz gotowy do użycia straponu, bądź delikatny! Zawsze kusi, aby dać się ponieść emocjom, ale zacznij powoli i daj mu czas na dostosowanie się do nowych doznań.

Męski strap on (nakładka)

Niezależnie od tego, czy chcesz dodać kilka centymetrów więcej do swojego penisa, czy walczysz z zaburzeniami erekcji, czy po prostu chcesz dodać pikanterii do waszych łóżkowych igraszek, nakładka na penisa to świetny dodatek do szuflady z erotycznymi gadżetami. Dzięki stymulatorom łechtaczki i możliwości podwójnej penetracji możesz zmienić swoje i jej doświadczenia seksualne za jednym kliknięciem klamry!

Eksperymentowanie z nowymi zabawkami erotycznymi w sypialni to niesamowity sposób odkrywania i zaspokajania waszych seksualnych fantazji. Zawsze zastanawiałeś się, ile Twoja partnerka może przyjąć? Teraz możesz się dowiedzieć…

Strap-on: jak działa?

Zanim kupisz, upewnij się, że wybrany przez Ciebie pasek jest zaprojektowany z myślą o partnerze! Większość męskich pasków ma wgłębienie zaprojektowane tak, aby twój penis zmieścił się w nich, zapewniając Ci wygodę podczas seksu. Męski pasek ze sztucznym penisem nie może zawierać funkcji wewnętrznej penetracji, gdyż jedynym miejscem zaczepienia jest cewka moczowa. Strapon powinien posiadać ramiączka, więc opcje bez uprzęży nie będą komfortowe dla dla mężczyzn (kobiecy pasek może posiadać drugie zakończenie i być noszony wewnętrznie, dzięki czemu ściany pochwy utrzymują je na swoim miejscu).

Dildo jest przymocowane za pomocą regulowanej uprzęży, więc po prostu je zapnij i dopasuj, aż poczujesz się komfortowo. Niektóre paski oferują proste i subtelne zapięcia, podczas gdy inne są obfite w dodatki (np. kolce), aby podkreślić dominujący wygląd. Niezależnie od wybranego stylu, sposób ubierania pozostaje niezmieniony.

Możesz kupić uprząż z dildami i bez nich. Ogólnie rzecz biorąc, uprząż jest w przyjąć różne typy protez, dzięki czemu zyskujesz więcej możliwości i możesz eksperymentować z innymi modelami, aż odkryjesz, który gadżet sprawia Ci najwięcej przyjemności.

Rodzaje uprzęży z penisem

  • szelkowe – klasyczna uprząż z wyjmowanym wibratorem (dildo), dzięki czemu można je łatwo wykorzystać. Zatrzymując projekt „jeden rozmiar dla wszystkich”, możesz wybrać protezę penisa, która najbardziej Cię ekscytuje. Użyj dowolne dildo, pod warunkiem, że ma rozszerzoną podstawę i pasuje do uprzęży. Twój partner może preferować wybór bulwiastych wzorów dla nieprzewidywalnej, zróżnicowanej stymulacji. Brzmi idealnie, prawda? Niestety, szelkowa uprząż nie nie oferuje wewnętrznej stymulacji dla osoby która ją nosi.
  • bez ramiączek (podwójne dildo)- specjalnie zaprojektowany dla kobiet, strapon bez ramion zapewnia wewnętrzne pobudzenie dla obojga. Niezależnie od tego, czy jest to prosty czy zakrzywiony kształt, w celu stymulacji punktu G, wsuń mniejsze dildo do pochwy i pozwól mięśniom utrzymać zabawkę w miejscu. W przeciwieństwie do swojego odpowiednika na uprzęży, konstrukcja bez paska pozostawia twoje ciało całkowicie wolne. Chociaż ten typ nie będzie aż tak dobrze dopasowany, trening czyni mistrza – a przyjemność jest zdecydowanie tego warta!

Strapon a penetracja

Wiele osób preferuje pegging stylem pieska, ale inni wolą leżeć na plecach z podniesionymi nogami, co ułatwia dostęp do odbytu. Każdy ma inne preferencje, dlatego zachecamy to eksperymentów w calu znalezienia najbardziej komfortowej pozycji.

Penetracja powinna rozpoczynać się tylko wtedy, gdy jesteście szczęśliwi i gotowi. Uspokójcie się i pozwól partnerowi kontrolować głębokość i szybkość akcji, oraz przygotuj się na zatrzymanie penetracji w każdej chwili. Gdy zwieracz będzie bardziej rozciągliwy, a partner zrelaksowany, możesz zacząć prawdziwą zabawę! Pamiętaj o ponownym zastosowaniu lubrykantu, gdy zajdzie taka potrzeba!

Uprząż z penisem na początku może wydawać się dość nietypowa – w końcu nie jesteś przyzwyczajony do tego, że kobieta ma erekcję! Jednak po bliższym zapoznaniu się z doznaniami, przekonasz się, iż dzięki waszemu zaufaniu seks nabierze zupełnie nowego wymiaru!