Seks hiszpański

Panowie uwielbiają go oglądać i dotykać kobiece piersi. Zapewne z tego powodu powstał seks hiszpański, znany także jako masaż na hiszpana. W naszej kulturze kobiecy biust od zawsze był obiektem zainteresowania mężczyzn. Stoi za tym wiele biologicznych przyczyn. Piękne piersi już w czasach prehistorii były uważane za atrybut prawdziwej, zdrowej i silnej kobiety. Nic więc dziwnego, że w współczesnych czasach dalej wzbudzają one takie zainteresowanie u mężczyzn. Mimo, że przestaliśmy walczyć o pożywienie i zeszliśmy z drzew – biust to dla nas dalej ulubiony element ciała płci przeciwnej. Pojawia się on w sztuce, magazynach dla mężczyzn, w żartach i telewizji.

Co to jest masaż hiszpański?

Warto na wstępie zaznaczyć, że jest to zdecydowanie masaż erotyczny. Żaden inny zabieg nie może z nim konkurować pod względem dawki przyjemności, którą gwarantuje. Jedynie masaż nuru oraz masaż tao mogą zapewnić nam tak wiele doznań podczas jednej wizyty u masażystki. Wracając jednak do bohatera naszego tematu to potrafi on przybrać różne formy. Jedną z nich, i przy okazji chyba najpopularniejszą, jest metoda na hiszpana.

seks hiszpanski - masaz na hiszpana
Masaż hiszpański podnieca nie tylko mężczyzn

Ten niezwykle podniecający rodzaj masażu różni się od innych tym, że partnerka lub masażystka używa wyłącznie własnych piersi. Każdy mężczyzna przyzna, że już sam widok wyeksponowanego, nagiego biustu powoduje szybki skok podniecenia. Dziewczyna zajmuje się całym ciałem osoby masowanej, ze szczególnym uwzględnieniem miejsc intymnych. Jeśli chodzi o satysfakcję płynąca z tego doświadczenia to jest ona często porównywana do uczucia, które towarzyszy mężczyźnie, kiedy jest mu fundowany bardzo dobry oral. Technika raczej nie ma tu większego znaczenia. Część pań wykonuje masaż hiszpański w pozycji pół leżącej, ale są też takie, które wolą to robić na stojąco. Ten drugi rodzaj wykonania z powodzeniem może odbywać się podczas wspólnej kąpieli. Mokra skóra spotęguje doznania.

Jak wykonywać masaż na hiszpana?

W masaż hiszpański można idealnie wpleść seks oralny. Wtedy to partnerka powinna znajdować się na dole, a mężczyzna na górze, w pozycji klęczącej tak, by ciało kobiety było pomiędzy jego nogami. W takim położeniu nietrudno o rozkosz jaki może dać kobiecy biust. Już same piersi stymulujące strefy intymne dają ogromną przyjemność, a dodatkowo jeśli każdy ruch kończy oral to całość jest podwójnie satysfakcjonująca.

Na hiszpana od początku do końca

Każdy masaż warto zacząć od kąpieli. Oczyszcza to nasze ciało i przygotowuje na na dawkę nowych doznań. Potem można już przystąpić do właściwej czynności. W innych masażach to przede wszystkim dłonie są nawilżane, by zapewnić odpowiedni poślizg po ciele masowanego, ale nie w tym przypadku. Na piersi masażystki lub ciało mężczyzny nanosi się odrobinę olejku lub balsamu, który zmniejsza tarcie. Niektóre panie wola dawać przyjemność bez dodatkowych specyfików. Jeśli jednak widzimy, że partnerka lub masażystka ma zamiar nałożyć na piersi nawilżacz to możemy zaproponować jej wstępny sex masaż, który osobiście jej wykonamy.

Jeśli dziewczyna zgodzi się na takie rozpoczęcie musimy pamiętać, by wmasowywać olejek bardzo delikatnymi ruchami. Nie trzeba tu chyba pisać, że mężczyźni kochają kobiece biusty, więc ten dodatkowy bodziec na pewno wpłynie na spotęgowanie doznań. A potem następuje już czyste spełnienie. Najpierw dziewczyna zajmuje się całym ciałem, a dopiero po czasie przechodzi do masażu miejsc intymnych.

Masowanego ogarnia fala odprężenia połączona z nieziemską przyjemnością. Nietrudno przy tym o orgazm. Jest to niezwykle ekscytujące przeżycie, nie tylko dla fetyszystów kobiecych piersi. Masaż hiszpański wyciąga z ciała cały zalegający w nim stres i uspokaja skołatane nerwy. Przyjemność ta jest dwustronna. Biust jest bardzo wrażliwy na dotyk, co jest przyczyną szybkiego wzrostu podniecenia u płci pięknej.

Stosunek międzypiersiowy: hiszpan podnieca i relaksuje

Podsumowując – można śmiało stwierdzić, że ten masaż erotyczny ma same zalety. Relaksuje, podnieca i jest absolutnie satysfakcjonujący. Od dawna przecież wiadomo, że kobiece piersi są źródłem męskich uciech. Kto jeszcze nie próbował, koniecznie musi to sprawdzić.