Wibrator punktu G

Tajemniczy punkt G to jeden z obszarów ciała kobiety znany z generowania najbardziej intensywnych doznań. Jak odnaleźć swój punkt G i jakie zabawki erotyczne najlepiej go stymulują? Jednym z najlepszych gadżetów jest wibrator punktu G, który jest tak ukształtowane, aby bezpośrednio trafiał w ten wewnętrzny punkt. Oferuje on także szereg funkcji zaprojektowanych w celu skutecznego pobudzania najwrażliwszej strefy erogennej.

Punkt G znajduje się na przedniej ścianie pochwy w okolicy około 5 cm powyżej jej wejścia. Możesz go wyczuć, gdyż ta część pochwy jest nieznacznie uniesiona lub nierówna w dotyku, przypomina ziarenko grochu (może być nieco mniej lub bardziej wyraźna u różnych kobiet). Ginekolodzy i inni badacze wciąż nie mogą definitywnie ustalić, czy wszystkie kobiety mają punt G, ale wiele pań donosi o niesamowitych orgazmach podczas stymulowania tego obszaru, dlatego warto go szukać!

Najlepszy wibrator punkt G

wibrator punktu g
Wibrator stymulujący punkt G pomaga osiągać niesamowite orgazmy

Dla niektórych kobiet wibrator G-spot (z ang. punkt G) może być jedynym sposobem, w jaki mogą osiągnąć orgazm i nie ma w tym niczego złego! Jest wiele urządzeń do wyboru, dlatego na początku możesz być lekko zdezorientowana. Jak długi musi on być, aby prawidłowo szczytować? Czy wyższa cena oznacza lepszy wibrator?

Jak się okazuje, kształt jest ważniejszy niż prawie wszystkie inne aspekty wibratora G-spot, a to wszystko z powodu Twojej unikalnej anatomii ciała. Jeśli chcesz poeksperymentować jeszcze bardziej ze swoim punktem G i osiągnąć wewnętrzny orgazm, to nasza oferta zabawek pomoże Ci osiągnąć nieziemskie doznania!

Każdy gadżet zaprojektowany do stymulacji punktu G będzie miał wyraźne zakrzywienie na górze od około 3 do 7 cm – idealnie ustawione, by dopasować się we właściwy sposób podczas wsuwania. Kluczem do przyjemnej aktywacji dla wielu kobiet jest konsekwencja ruchu i stopniowo rosnąca prędkość lub nacisk. Wibratory doskonale nadają się do tego zadania, ponieważ mają wiele poziomów drgań i prędkości, które można łatwo zwiększyć lub zmniejszyć. Jest to szczególnie przydatne, ponieważ orgazm punktu G może trwać dłużej, niż ten łechtaczkowy.

Wibrator pobudzający punkt G: jak używać?

Wibratory tego typu zostały zaprojektowane z zakrzywionym lub bulwiastym trzonem, aby aktywować punkt G, który znajduje się tuż za kością łonową, zaledwie kilka centymetrów w głąb od przedniej ściany pochwy. Ze względu na lokalizację punktu G, wibratory nie muszą być niewiarygodnie długie. Niektóre urządzenia posiadają równocześnie zakrzywiony trzon i bulwiastą końcówkę.

Łatwiej jest zlokalizować punkt G z palcami. Poszukaj zagłębienia z niewielką ilością guzków. Celuj w to miejsce podczas używania wibratora G-spot.

Nie każda kobieta potrzebuje wibratora o specjalnym kształcie, aby osiągnąć wewnętrzny orgazm. Dla niektórych wystarczą proste wibratory, innym nie pomoże nawet zakrzywiona zabawka, gdyż ominie ona to szczególne miejsce. Jednak wibratory punktu G ułatwiają odnalezienie i stymulację tego słodkiego obszaru u większości kobiet.

Podczas wsuwania wibratora zalecamy stosowanie nawilżającego żelu intymnego lub lubrykantu. Z nimi będzie bardziej komfortowo a pieszczoty bedą trwać dłużej.

Wibratory stymulujące punkt G: rodzaje

Wibratory damskie różnią się między sobą teksturą i elastycznością. Niektóre są sztywne (dla intensywnej stymulacji), podczas gdy inne mogą być miękkie i giętkie. Aby wybrać najlepszą zabawkę dla siebie należy dopasować ją do swojej konkretnej anatomii. Być może dla Ciebie, kształt będzie bardziej kluczowy niż wibracje, który wywoła orgazm, a nawet pozwoli na kobiecy wytrysk.

Większość wibratorów G-spot jest wykonana z nieporowatego silikonu i nadaje się do wielokrotnego ładowania (wewnętrzny akumulator), chociaż nie w każdym przypadku. Najlepsze zabawki będą wykonane z gładkiego materiału, mające prostą konstrukcję, która jest wygodna podczas długotrwałej penetracji. Na rynku znajdują się wodoodporne wibratory do stymulacji puntu G, więc nie musisz się martwić, jeśli dojdzie u Ciebie do ejakulacji. Poza tym możesz używać ich również pod prysznicem. Wiele urządzeń posiada kilka przycisków do włączania i regulacji wibracji.

Dodatkowe funkcje

Oto kilka funkcji ekstra dostępnych w opisywanych powyżej zabawkach:

  • Akumulator USB – wiele wibratorów jest teraz wyposażonych w kabel, który można podłączyć gadżet do komputera lub adaptera USB.
  • Kilka silniczków: im więcej mocy, tym więcej orgazmów? Być może! Wibratory ze zwiększoną ilością źródeł mocy, to te, które nazywamy podwójnymi stymulatorami.

Oczywiście różne firmy dodają coś od siebie, np. dzwonki i gwizdki, aby zwrócić na siebie uwagę, więc ta lista może nie być kompletna.

Jak znaleźć swój punkt G?

Najlepszym sposobem na odnalezienie tego tajemniczego punktu, jest użycie palców swoich lub partnera. Włóż do środka pochwy kilka palców (z dłonią skierowaną do góry) i wykonuj ruch, jakbyś chciała kogoś przywołać. Gdy palce się zwijają, powinny być w stanie poczuć ten wypukły obszar wewnątrz pochwy. Nie zapominaj, że może być nieco wyżej lub niżej niż w powyższym opisie, niekiedy zdarza się, że znajduje się nawet z boku.

Czy to dobre uczucie? Czy czujesz się trochę jakbyś musiała siusiu? Czy sądzisz, że mogłabyś osiągnąć orgazm z długotrwałej stymulacji okolicy? Czy czujesz, że wyboista powierzchnia staje się coraz bardziej nabrzmiała, gdy jest stymulowana?

Jeśli odpowiedź na którekolwiek z powyższych pytań brzmi „tak”, prawdopodobnie znalazłaś swój punkt G!

Wibratory stymulujące punkt G: orgazmy i kobieca ejakulacja

Od lat jest to sporny temat, jednak wiele kobiet jest w zdolna do wytrysku w rezultacie długiej, wewnętrznej stymulacji. Nie każdy orgazm puntu G skutkuje ejakulacją, możesz „wytrysnąć” również bez doznania rzeczywistego orgazmu. Istnieje też możliwość, że nie doświadczysz orgazmu w ogóle. Pamiętaj jednak, że tak długo, jak dobrze się bawisz, wszystko jest zupełnie w jak najlepszym porządku!

Gdy zlokalizujesz swój punt G i masujesz go rytmicznie, powinna towarzyszyć Ci potrzeba siusiania, nawet całkiem silna. Nie martw się; jeśli wcześniej byłaś w toalecie, nie powinna zdarzyć się żadna plama 😉

Czasami uczucie to odchodzi i doprowadza do niebiańskiego orgazmu, w innym przypadku być może poczujesz nacisk na dno miednicy i wtedy wytryśniesz. Może. Niektóre kobiety ejakulują naprawdę łatwo, a niektóre mogą mieć taki sam orgazm, ale nigdy nie wytworzą płynu.

Ważną rzeczą do zapamiętania jest to, że chociaż nadal trwa dyskusja na temat tego, z czego dokładnie składa się ta ciecz, wiadomo, że nie jest to mocz. Jeśli chcesz wykonać taki masaż erotyczny, Ty lub Twój partner powinniście stymulować odpowiednio swoje punkty G i P (prostata), dopóki nie poczujecie potrzeby skorzystania z toalety.

Zamiast zaciskać mięśnie dna miednicy, wypychaj je – wtedy istnieje największa możliwość wytrysku. Jeśli jednak się tak nie stanie, nie stresuj się. Im więcej będziesz myśleć o ejakulacji, tym mniej prawdopodobne, że tak się stanie. Po prostu zrelaksuj się i ciesz się doznaniami.

Stymulacja punktu G jest intensywną i niezwykle intymną aktywnością. Jeszcze większe odczucia uzyskasz korzystając z akcesoriów erotycznych. Nie bój się więc eksperymentować i zobacz, co działa na Ciebie najlepiej!