Pompka do penisa

Pompka do penisa może wyczarować erekcję za jednym naciśnięciem przycisku – nawet dla osób z zaburzeniami erekcji lub dla impotentów! Penis staje się sztywny a także zyskuje na rozmiarze.

Pompki do penisa: co to?

Pompka do penisa, znana również jako pompa próżniowa, jest często używana jako pomoc w erekcji. Tworzy próżnię, pozwalającą na przepływ krwi do penisa, powodując jego puchnięcie. W ten sposób mężczyzna może osiągnąć trwalszą erekcję a także zwiększyć obwód członka. Jeżeli borykasz się z problemami z erekcją, zanim zdecydujesz się na niebieskie tabletki lub nawet chirurgiczny zabieg, spróbuj pomki do penisa!

Najlepsza pomka do penisa: ranking

  • ToyJoy Pump Master
  • Bathmate Hydromax7
  • XLsucker Digital Penis Pump
  • Satisfyer Men

Kiedy pompa do członka może pomóc?

Wielu mężczyzn, zwłaszcza w wieku około 50 lat, cierpi na impotencję lub zaburzenia erekcji. Często poszukuje się przyczyn w sferze psychologicznej, nie biorąc pod uwagę, że większość impotencji wynika z przyczyn organicznych. Pompa penisowa może więc pomóc. Pamiętajcie jednak, że problem impotencji należy zawsze skonsultować z lekarzem.

Pompki erekcyjne: sposób użycia

Najlepiej najpierw nanieść trochę lubrykantu na cylinder i jego krawędź, aby uzyskać efekt uszczelnienia. Następnie umieść pompę na wiotkim penisie i wypompuj powietrze, znajdujące się w cylindrze. Zabieg ten tworzy podciśnienie, powodujące przepływ krwi do penisa, dzięki czemu członek pęcznieje. Istotny jest również tzw. pierścień zatorowy, zazwyczaj jest dołączony do pompki. Ten elastyczny pierścień powinien być naciągnięty na penisa za pomocą tulei prowadzącej, aby utrzymać erekcję.

Pompy penisowe mogą być również używane do masturbacji. W tym przypadku pionowy ruch stymulacyjny dostarcza bardzo dużo przyjemności.

Pompka do penisa: skutki uboczne

Pompy penisowe oparte są na czysto mechanicznym sposobie działania, nie występują tu żadne efekty uboczne. Ważne jednak jest, aby dobrze dozować ciśnienie, ponieważ w przeciwnym razie mogą pojawić się pęcherzyki krwi, przebarwienia penisa lub nawet zatory krwi. Nie pompuj więcej niż jest to potrzebne!

W przeciwieństwie do leków na potencję, pompa do penisa może być uznana za naturalną metodę osiągnięcia zadowalającego stosunku płciowego. Pompa może być używana tak często, jak to jest pożądane. Części zamienne są łatwo dostępne.

Pompy erekcyjne: rodzaje

Należy rozróżnić dwa rodzaje pomp, ze względu na sposób wytwarzania próżni: ręcznie (za pomocą tłoka) lub automatycznie (za pomocą akumlatora)

Pompa penisowa może być zasilana powietrzem lub wodą – na przykład pod prysznicem.

Istnieją również urządzenia, które są wyposażone w pewne dodatki, np. z wibracjami.

Czy pompka do penisa może go powiększyć na stałe?

Niektóre źródła podają, że regularne korzystanie z pompy penisa może rzeczywiście zwiększyć rozmiar członka. Powodem tego jest powiększanie się tkanki mięśniowej ciał jamistych stymulowanej podciśnieniem. Nie dzieje się to jednak z dnia na dzień: wymagana jest tu wytrwałość, ponieważ tkanka potrzebuje czasu, aby się rozrosnąć.