Pompka do cipki

Pompka do cipki, czyli pompa do pochwy (waginalna), to urządzenie za pomocą którego sprawisz, że Twoja pochwa nabrzmieje. Ciekawa jesteś jak to działa? Poniższy poradnik odpowie Ci na to pytanie!

Pompka do cipki: co to jest i jak działa?

Ta mała pompka obiecuje niezapomniane i intensywne odczucia i orgazm jak nigdy dotąd. Pompa zawsze składa się z części ssącej, którą zakłada się na pochwę i części do pompowania.

Jak jej używać? To bardzo proste! Najlepiej zacząć od ogolenia lub przynajmniej przycięcia włosów na wargach sromowych. Następnie nasmaruj je lubrykantem (najlepszy będzie ten na bazie wody). W następnym kroku należy umieścić przyssawkę na okolicy łonowej i mocno ją docisnąć. Maksymalne ciśnienie nie powinno przekraczać -0,3 bara. W żadnym wypadku pompa nie powinna zrobić ci krzywdy. Pierwsze rezultaty jej działania są widoczne już po kilku minutach. Następnie trzeba nieco zmniejszyć próżnię, ale nie przestawaj jeszcze. Po około dziesięciu minutach można usunąć pompę łechtaczki i pobawić się obrzękniętą cipką lub uprawiać seks oralny. Będziesz odczuwała wrażliwość w tym obszarze bardzo intensywnie. Możesz powtórzyć całą grę dwa do czterech razy. Wtedy twoje wargi sromowe powinny osiągnąć maksymalny rozmiar.

Najlepsze pompki do pochwy: ranking

  • Pompka próżniowa Pussy Sucker
  • Bad Kitty Vagina Sucker
  • VAGINACUP POMPKA DO POWIĘKSZANIA CIPKI Z AUTOMATEM

Czy pompka do cipki (waginalna) sprawia ból?

W przypadku pompy łechtaczkowej ból może wystąpić tylko w wyniku niewłaściwego użytkowania. Dlatego ważne jest, aby urządzenie ssące było dobrze osadzone. Do pierścieni uszczelniających nie powinno przedostawać się powietrze. Może to mieć miejsce na przykład wtedy, gdy nie używa się lubrykantu. Jeśli odczuwasz ból, lepiej przestać pompować i sprawdź przyczynę. Możliwym powodem do bólu są zbyt długie włosy łonowe jak i brak żelu.

Możesz również odczuwać ból, jeśli używasz pompki dłużej niż 15 minut w i nie robisz przerw pomiędzy kolejnymi pompowaniami. Pamiętaj, że  lepiej zrobić co najmniej pięciominutową przerwę między kolejnymi cyklami pompowań. Nie zaleca się również ekstremalnego wykorzystania potencjału pompy. Może to spowodować obrzęk, który będzie powodował ból przez wiele godzin, a nawet dni.

Pompka waginalne (łechtaczkowa): pielęgnacja

Sposób prawidłowego czyszczenia pompy łechtaczki jest zazwyczaj opisany w instrukcji obsługi. Ze względów higienicznych, po każdym użyciu należy zawsze dokładnie wyczyścić pompę. Użyj letniej wody i mydła antybakteryjnego. Jeśli pompa jest wodoszczelna, można ją czyścić pod bieżącą wodą. Można oczywiście użyć specjalnego środka czyszczącego do seks-zabawek. Po umyciu dokładnie osusz pompkę. Pudełka kartonowe i torby wykonane z tkaniny, jedwabiu lub satyny dobrze nadają się do przechowywania. Plastikowe puszki i torby natomiast nie są zalecane.