Podwójne dildo

Podwójne dildo to przyjemność! Dostępne w tak wielu wariantach jak klasyczne dildo. Podwójne dilda zapewniają ekscytację zarówno podczas wspólnej zabawy miłosnej jak i solowej masturbacji,  zarówno analnej, jak i pochwowej. Idealnie nadają się do podwójnej penetracji. Sprawdzą się u par hetero, jak i homoseksualnych. Nie masz jeszcze podwójnego dilda? Czas to zmienić! Zanim zdecydujesz się na zakup, koniecznie przeczytaj nasz poradnik.

Czym jest podwójne dildo?

Dildo jest sztucznym penisem. Długi, zaokrąglony wałek do penetracji. Podwójne dildo to połączenie dwóch takich penisów. Dildosy podwójne charakteryzują się bardzo elastyczną strukturą i wydłużonym kształtem penisa. Końcówki mogą mieć różną grubość, co zwiększa współczynnik stymulacji dla kobiet i mężczyzn. Często umieszczane są na pasku z uprzężą, wówczas jeden z partnerów seksualnych może taką uprząż założyć.

Najlepsze podwójne dildo: ranking:

  • Podwójne Dildo Marc Dorcel – Double Do
  • Dwustronne Dildo – Crystal Duo Dong
  • Domestic Partner – U-Boat Driller
  • Dildo Mr. Cock Double Cock
  • Didlo King Cock Double Trouble

Double dildo: materiał

Najczęściej stosowanymi materiałami do produkcji podwójnego dilda są silikon lub żel. Te seks-zabawki wykonane mogą być także ze szkła lub TPE (termoplastyczne elastomery). Największą część podwójnych dildo na rynku stanowią te z przyjaznego dla skóry silikonu. Zabawki z tego materiału są elastyczne i nadają się zarówno do odbytu jak i pochwy, ponieważ doskonale dopasowują się do kształtu ciała.

Jak używać podwójne dildo?

Przed wprowadzeniem zabawki do pochwy czy też odbytu, należy użyć środka smarującego. W tym przypadku nie ma znaczenia, czy stosowane są lubrykanty na bazie wody, czy aromatyczne oleje do masażu. Jeśli jednak dildo jest wykonane z silikonu, trzeba użyć środka smarnego na bazie wody. Można używać podwójnych dildosów dopochwowo i analnie. Ze względu na bardzo elastyczny charakter gadżetu, możliwe są nietypowe pozycje i precyzyjna stymulacja.

Podwójne dildo: pielęgnacja

Czyszczenie jest bardzo proste i może być wykonane przy użyciu środka antybakteryjnego do czyszczenia seks-zabawek lub za pomocą ciepłej wody z dodatkiem łagodnego mydła. Podwójne dildo należy czyścić dokładnie, aby uniknąć infekcji. Możesz również założyć prezerwatywę na podwójne dildo, aby zmaksymalizować bezpieczeństwo. Szczególnie, gdy używamy go do stymulacji odbytu. Produkty wykonane ze szkła można również myć w zmywarce do naczyń. Przy odpowiedniej pielęgnacji, podwójne dildo są bardzo trwałe i zapewnią Tobie i Twojemu partnerowi przyjemność na długi czas.