Pierścień erekcyjny na penisa

Pierścienie erekcyjne (znane również jako pierścienie na penisa lub ringi miłości) są jednym z najprostszych gadżetów erotycznych. Perścien na penisa zapobiega odpływowi krwi z penisa, co z kolei wzmacnia i wydłuża czas erekcji. Stają się one znacznie dłuższe niż te naturalne, co sprawia, że przyjemność trwa przez większy okres czasu, a orgazm jest bardziej prawdopodobny.

Jeśli nigdy nie korzystałeś z zabawek erotycznych ze swoim partnerem, pierścień erekcyjny to świetny gadżet na pierwszy raz.

Najlepsze pierścienie na penisa: ranking

 • ManzzzToys Ring na penisa Rollie MN007B 124E511
 • Pierścień na penisa FX GLADIATOR EXTENSION czarna
 • Tantus Pierścień na penisa z wibracjami Vibrating Ring
 • Zacisk Na Penisa – Perfect Fit Neoprene Snap Cockrings
 • Mystim Stalowy pierścień na penisa His Ringness Earl Polished 55mm

Pierścień na penisa: działanie

Jak wspomnieliśmy wyżej, pierścień zatrzymuje przepływ krwi, gromadząc ją w członku. Pomaga to utrzymać erekcję i uzyskać silniejszy orgazm. Pierścienie mają wiele zalet, wliczając w to:

 • stymulację łechtaczki twojej partnerki
 • wzmocnienie podniecenia
 • utrzymanie długiej i silnej erekcji
 • optyczne zwiększenie twojego penisa

Pierścień erekcyjny może pomóc mężczyznom doświadczającym problemów z erekcją, lub może po prostu być dodatkowym bodźcem podczas stymulacji łechtaczki.

Pierścienie na penisa: materiały

pierścień erekcyjny
Pierścień erekcyjny występuje w wielu odmianch, również z dodatkowym wibratorem

Pierścienie wykonane są z różnych materiałów elastycznych – najczęściej z PVC, TPR (termoplastyczna guma) i silikonu, ale także ze sztywnych materiałów, takich jak stal nierdzewna, szkło, a nawet ceramiczny kamień. Twarde materiały są cięższe i generalnie nie są zalecane dla początkujących użytkowników. Rozciągliwe materiały mają również różne stopnie wytrzymałości.
Elastyczne pierścienie pasują do szerszej gamy penisów i są tańsze. Są świetne, gdy dopiero odkrywasz świat tych niezwykłych gadżetów i chcesz dowiedzieć się bedą Ci odpowiadać. Ich minusem jest to, iż mogą zbierać kłaczki lub nawet szarpać włosy łonowe, dlatego zalecana jest depilacja okolic członka.

Tańsze pierścienie PCV mogą pęknąć, jeśli rozciągniesz je zbyt mocno. Gdy stwierdzisz, że ring erekcyjny to zabawka dla Ciebie, możesz przejść do urządzeń wykonanych ze sztywnego materiału. Jednakże, jeśli wybierzesz szklany lub metalowy pierścień, musisz upewnić się, że nie jest zbyt ciasny, gdyż w takim wypadku może on kompletnie odciąć krążenie. Z kolei jeśli wybierzesz zbyt luźny rozmiar, nie będzie skuteczny i może nawet spaść podczas stosunku. Kolejną opcją jest skóra – gładka i często regulowana za pomocą zatrzasków.

Pierścień erekcyjny: rodzaje

Możesz być zaskoczony, jak typów pierścieni miłości jest dostępnych obecnie na rynku.

 • Pojedynczy, elastyczny – pierścionek wykonany z elastycznego materiału. Można nosić wokół penisa lub członka i jąder jednocześnie.
 • Regulowany – kontrola rozmiaru pozwala ci go skrócić lub poluzować, aby uzyskać idealne dopasowanie. Łatwiej go też ściągnąć.
 • Podwójny – mniejszy pierścień jest zapięty wokół twojego penisa, podczas gdy większy krąży wokół moszny. Ta wersja jest bardziej masywne i dodatkowo oddzielają penisa od jąder.
 • Potrójny –  twój członek jest przełożony przez dwa pierścienie, a twoje jądra przez trzeci.
 • O kształcie łzy – ma małe mocowanie na czubku, które stymuluje partnera podczas penetracji.
 • Wibrujący – jeden (lub dwa) małe wibratory podłączone są do pierścienia. Jeśli masz ochotę na coś specjalnego, powinieneś spróbować wibrującego pierścienia. Ma on takie same cechy co regularny pierścień, ale dodatkowy wibrator pobudza penisa i łechtaczkę!
 • Rozdzielacz jąder – jest przymocowany zarówno wokół jąder i penisa za pomocą paska znajdujego się za jądrami

Przy zakupie pierścienia możesz również natknąć się na takie ze spcjalnymi funkcjami takimi jak, korek analny, dodatkowe pierścienie (znane jako klatki) i pierścienie tortur z wewnętrznymi igłami

Pierścień na penisa: aplikacja

Przed nałożeniem pierścienia zalecamy depilację miejsc intymnych. Zapobiegnie to szarpaniu włosów łonowych i zapewnia znacznie większy komfort.

Pierścień powinien być zakładany, gdy jesteś „półtwardy”. Pozwala to na utrzymanie poźniejszej erekcji. Jeśli masz pierścień wykonany ze sztywnego materiału, nakładaj go gdy Twój członek jest kompletnie wiotki. Kiedy twój penis staje się twardy, pierścień pomoże Ci ograniczyć przepływ krwi. Zdecydowanie zalecamy stowanie lubrykantu.

Istnieją dwa sposoby użytkowania pierścienia. Niektórzy czują się bardziej komfortowo gdy jest on założony bezpośrednio na członek. Inni uważają jednak, że jest on dużo bardziej skuteczny w przedłużaniu orgazmu, kiedy jest zakładany także wokół jąder. Zdecydowanie łatwiej jest założyć pierścień tylko wokół penisa, ale wybierz taki, który jest mniejszy lub taki, który jest regulowany, co pozwoli na różne kombinacje, bazując na aktualnym nastroju.

Generalnie zaleca się usunięcie pierścienia po pół godzinie, aby przepływ krwi wrócił do normy przed ponownym jego zastosowaniem. Czasem ringi są zbyt ciasne, obserwuj znaki ostrzegawcze i dlatego upewnij się, że nie wyrządzisz sobie szkody. Jeśli widzisz widoczne zwężenie prącia, w którym znajduje się pierścień lub zbyt czerwony lub niebieskawy kolor penisa, ring powinien być usunięty, ponieważ jest zbyt wąski. Jeśli pierścień utknie, zimna woda lub lód może pomóc Ci uwolnić się od erekcji.

Pierścienie dają masę przyjemności mężczynom, ale możesz zaopatrzyć się takie, które będą również źródłem uciechy także dla Twojej partnerki. Stymulując jej łechtaczkę za pomocą wibracji sprawisz iż jej doznania będą intensywne jak nigdy dotąd.

Bez względu na to, w jaki sposób go nosisz, musisz prawidłowo ustawić wibrator lub zatyczkę analną. Kiedy używasz wibracyjnego pierścienia z partnerem, wibrator powinien być powyżej twojego członka poczas pozycji na misjonarza odwrotnie poczas seksu na pieska.

Możesz również obrócić pierścień z wibratorem, aby stymulować swoje krocze, gdy używasz go solo. Kilka rodzajów pierścieni ma dwa silniczki, więc możesz doświadczyć podwójnej przyjemności. Pamiętaj, dobrze dopasowany pierścień powinien być bezpieczny i wygodny podczas seksu. Jednak nie powinieneś nosić obrączki dłużej niż 30 minut!