Penisizer

Penisizer to żel pomagający powiększyć męski interes. Większość mężczyzn uważa, że najważniejszą częścią ich ciała jest penis. Często są bardzo wyczuleni na kwestię jego grubości i długości. W efekcie może to mieć negatywny wpływ na jakość ich życia seksualnego. Wielu facetów szuka sposobów na powiększenie swojego członka. Istnieje wiele sposobów, aby skutecznie wydłużyć i pogrubić tę ważną część męskiego ciała. Można poddać się zabiegowi chirurgicznemu, a można użyć czegoś znacznie mniej inwazyjnego jak żel penisizer.

Najlepszy penisizer: ranking

  • MAXILONG Gel 150ml ŻEL NA POWIĘKSZENIE PENISA
  • LARGER KREM POWIĘKSZAJĄCY PENISA – DUŻY PENIS
  • PENIS PLUS MEDYCZNY KREM NA POWIĘKSZENIE PENISA
  • PENIMAX KREM POWIĘKSZA PENISA

Penisizer: Czy rozmiar ma znaczenie?

Jeśli długość penisa nie mieści się w średniej, często staje się przyczyną frustracji i silnego stresu dla mężyczyny. Wynika to zazwyczaj z zauważalnego pogorszenia jakości życia erotycznego. Penis, który jest zbyt mały, również wyraźnie ogranicza możliwości seksualne faceta. Jest on zmuszony używać pozycji, które nie zawsze są w pełni zadowalające. W skrajnych sytuacjach jest to nawet przyczyną rozpadu związków. W związku z tym na rynku pojawił się produkt. Jest to żel, pozwalający zwiększyć długość penisa, ale także wzmocnić siłę erekcji. Zapewni on znaczny wzrost libido i zwiększy radość z seksu.

Jak działa żel powiększający penisa?

Kremy czy żele do powiększania penisa mają kilka różnych celów. Niektóre kremy znieczulają penisa, aby opóźnić wytrysk, a niektóre czasowo spulchniają twój członek i sprawiają, że będzie miał będzie większy zarówno wizualnie jak i w dotyku. Ten rodzaj produktu może również dodatkowo uwrażliwić penisa na dotyk. Wreszcie, istnieją kremy do penisa, które zwiększają wrażliwość penisa, przez co orgazmy będą odczuwalne bardziej intensywnie.

Kremy powiększające członka: czy bezpieczne?

Generalnie takie produkty są bezpieczne. Kremy do powiększania penisa dla mężczyzn są wytwarzane z naturalnych składników. Nie mniej jednak, warto czytać etykiety, sprawdzić czy w składzie nie ma środka, na który jesteś uczulony. Najlepiej również wybierać produkty sprawdzone, posiadające odpowiednie atesty.

Jak aplikować żel na powiększenie penisa?

Zastosowanie żeli i kremów jest dość proste. Najpierw najlepiej przetestuj mały obszar skóry, aby sprawdzić, czy nie powstanie reakcja alergiczna. Jeśli pojawi się wysypka czy zaczerwienienie jest to znak, iż ten produkt nie jest dla Ciebie dobry.
Nałóż zalecaną ilość na penisa, zgodnie z zaleceniami podanymi w instrukcji obsługi produktu. Rób to delikatnymi ruchami, używając kciuka i palca wskazującego. Jeśli twój penis jest wygięty lub zakrzywiony, smaruj powoli i starannie, tak byś nie ominął żadnych zakamarków. Poczekaj kilka minut i ciesz się efektem!

Penisizery: cena

Ceny kremów i żeli do powiększenia męskości wahają się od nawet od 20-30 zł do około 100 zł. Dostępne są również zestawy, składające się z kremu/żelu oraz tabletek. Takie zestawy w zależności od ilości i jakości produktów można kupić w cenie od 200 do 500 zł.