Ogon analny

Jeśli kiedykolwiek interesowałeś się wariacjami gry analnej, prawdopodobnie spotkałeś się z określeniem: ogon analny. Ogon to zabawka analna, imitująca zwierzęcy ogon przymocowany do podstawy korka analnego. Ogony analne są świetne do stymulacji analnej, do przygotowania się do seksu analnego, jak i do odgrywania różych ról w trakcie miłosnych igraszek.

Najlepsze ogony analne: ranking

  • Delikatny SILIKONOWY KOREK ANALNY LISI OGON
  • STALOWY KOREK ANALNY Z KRÓLICZYM OGONKIEM
  • ŻELOWY KOREK ANALNY Z DŁUGĄ i BUJNĄ KITKĄ
  • KOREK ANALNY Lisia Kitka STAL SZLACHETNA

Ogon analny: jak używać

Jak w przypadku każdej zabawy analnej, na początek należy przygotować lubrykant. W momencie wkładania korka ważne jest, aby posmarować palce i samą zatyczkę, aby ułatwić aplikację. Należy rozluźnić mięśnie zwieraczy, ponieważ mają one tendencję do mimowolnych skurczów.

Upewnij się, że używasz odpowiedniego rodzaju smarowidła do zabawki, której używasz. Lubrykant na bazie wody jest zazwyczaj najbezpieczniejszy, ponieważ nie wchodzi w interakcję z zabawkami silikonowymi. Po wysmarowaniu palców, delikatnie włóż je do odbytu i powoli rozciągnij się, pracując dalej. Rób to delikatnie i bez pośpiechu. Pamiętaj, że celem używania seks-zabawek jest to, aby czuć się dobrze, więc jeśli w którymś momencie zaczniesz odczuwać ból, przestań. Jeśli wszystko idzie dobrze, następnie nanieś trochę lubrykantu na końcówkę ogona i powoli zacznij go wkładać. Leżąc na boku i podnosząc kolana do góry lub stojąc z nogą na boku wanny, możesz znacznie ułatwić sobie wkładanie zatyczki do pupy.

Ogonek analny: czym różnią się od butt plug-ów?

Największą i nie dającą się przeoczyć różnicą pomiędzy tradycyjnym butt plugiem a ogonem analnym jest obecność ogona. Oznacza to, że nie jest to najbardziej dyskretny rodzaj zabawki analnej. Zwierzęce ogony są więc raczej wykorzstywane w zaciszu sypialni kochanków mających taką fantazję.

Dla niektórych noszenie analnych ogonów to fetysz, czasem partner chciałby zobaczyć pupę swojej kochanki/swojego kochanka przyozdobioną zwierzęcym ogonem. Niezależnie od tego, czy chcesz dodać swojemu tyłkowi blasku, czy po prostu dodać uroku swojemu życiu seksualnemu, watro spróbować i tej zabawki w sypialni.