Nasutniki

Zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn, sutek jest strefą wysoce erogenną. Nasutniki są doskonałym narzędziem do rozpieszczania tego obszaru. Nakładki na sutki łatwo dopasujesz do swoich preferencji. Mogą bowiem stymulować sutki mocno, delikatnie a także mogą to być tylko naklejki dodające pikanterii wizualnie. Ze względu na różnorodność wśród nasutkników, jest to odpowiedni gadżet zarówno dla doświadczonych fanów BDSM, jak i dla par, które mają ochotę na coś nowego.

Najlepsze nasutniki: ranking

  • Obsessive – TASSEL NIPPLE
  • SEXTREME – NIPPELSPANGEN
  • Sportsheets Midnight Black Jeweled Nipple Clips

Czym jest nasutnik?

Nasutnik to nakładka na brodawkę, często ściskająca brodawkę sutkową. W zależności od pożądanego natężenia, możesz wybrać spośród różnych modeli nasutników. Niektóre działają za pomocą naciągu sprężyn, śrub lub dwóch biegunów magnetycznych. Odczucie jest podobne do tego uzyskanego poprzez podgryzanie, jednak efekt jest bardziej trwały. Niewielki ból i pobudzenie wrażliwych nerwów w okolicy brodawki sutkowej, zarówno u mężczyzn, jak i u kobiet, może powodować niesamowitą ekscytację.

Nakładki na sutki: rodzaje

  • nasutniki ozdobne – rodzaj naklejki na brodawkę, zdobione różnymi materiałami, np cekinami, cyrkoniami, frędzelkami. Ich rolą jest przede wszystkim uatrakcyjnienie wyglądu podczas miłosnych igraszek
  • klamerki na sutki – wykonane przeważnie z metalu, mające gumowe zakończenia klamerki służą do ściskania sutków. Bardzo często połączone są ze sobą łańcuszkiem. Zwykle posiadają regulację mocy zacisku poprzez specjalną śróbę.
  • przyssawki – ich zadaniem jest zwiększać wrażliwość brodawek poprzez ich zassanie.
  • magnetyczne zaciski sutkowe – ich działanie opiera się na mocy magnesów. Nasutniki składają się z trzech części. Pierścień, który zakłada się wokół sutka i dwa zaciski, przyciągające się magnetycznie.

Jak działają nasutniki?

Założenie zacisku na brodawkę sutkową stymuluje określony obszar mózgu, który następnie przekazuje ten bodziec bezpośrednio do nerwów w obszarze narządów płciowych. Dzięki temu niektóre kobiety są w stanie doświadczyć wielkiego orgazmu poprzez samo stymulowanie obszaru sutka, na przykład za pomocą zacisków do sutków, czy nasutników ssących.

Jak długo można nosić nakładki na sutki?

Oprócz nasutników ozdobnych, które oczywiście nie są obciążeniem dla sutków, inne rodzaje zacisków na brodawki należy nosić nie dłużej niż 15 minut ciągiem. Pamiętajcie, że częste stosowanie zacisków może powodować siniaki. Nie zaleca się stosowania opasek zaciskowych, gdy skóra na brodawkach jest zraniona.

Nasutniki: pielęgnacja

Zaciski do sutków są bardzo łatwe do czyszczenia. Ważne jest, aby były zawsze czyste i higieniczne. Wystarczy umyć je ciepłąwodą z mydłem lub użyć środka do czyszczenia seks-zabawe, po czym dokładnie wysuszyć. Dobrze wypłucz je z resztek mydła, gdyż pozostałości mydlin mogą spowodować podrażnienie skóry.