Nakładka na penisa

Nakładki na penisa są częścią szerokiej gamy produktów, które można dostać w sklepach erotycznych. Nakładka na penisa zapewnia urozmaicenie w seksualnych uniesieniach oraz dostarcza ekscytujących i stymulujących chwil.

Najlepsze nakładki na penisa: ranking

  • Marc Dorcel – Mr. Orgasm – nakładka na penisa
  • Fifty Shades Freed – Lost in Each Other Rechargeable Rabbit Love Ring – nakładka na penisa
  • LID 039L EXTRA 100E734
  • SEVEN CREATIONS SILIKONOWA NASADKA NA PENISA WYPUSTKI

Czym jest nakładka na członek?

Nakładki na penisa należą do kategorii seks-zabawek, mające na celu zwiększenie poczucia przyjemności i zadowolenia partnerki. Jest to, jak już sama nazwa wskazuje, jest to nakładka na penisa, która może różnić się długością, grubością, a także materiałem.

Nakładka na penisa jest stosowana głównie w celu dodatkowej stymulacji kobiety. Nakładka na członek ma pomóc za zadanie pomoc tym parom, które z różnych przyczyn (np. kształt członka czy konkretna pozycja) nie zawsze uzyskują pełną satysfakcję seksualną. Różnicę zauważą przede wszystkim panie. Mężczyźni z mniejszym penisem dzięki nakładce będą mogli cieszyć się zwiększonym obswodem swojego przyrodzenia, przez co i ich doznania mogą być zwiększone. W zależności od preferenji, nakładka na penisa może być stosowana podczas seksu analnego.

Nakładka na penisa: cena

Nakładki na męskie członki nie różnią się znacząco między sobą. Cena w większości waha się od poniżej nawet 10 do 50 zł. Istnieje również kilka modeli, które są droższe. Są to zazwyczaj bardziej ekstrawaganckie modele, które oferują dodatkowe funkcje i dodatki.

Osłonka na członek: materiał

Nakładki na penisa najczęściej wykonywane są z lateksu, silikonu i TPE (elastomery termoplastyczne).