Masaż tao

Ludzie stawiają na realizację przez pojedynczą przyjemność – masaż tao. Harmonia to obecnie dość obce nam słowo, jednakże to stan osiągalny podczas sesji masażu tao. Jeśli ktoś do niej dąży może próbować zdobyć ją na wiele sposobów. Dla jednych harmonia to życie w zgodzie z samym sobą – tak postępują często zwolennicy niestandardowych praktyk seksualnych jak bdsm czy fisting. Inni przybierają role ascety i żyją w całkowitym odizolowaniu od przyjemności, nawet tak naturalnych jak seks klasyczny i masturbacja.

Masaż tao: orientalna droga do odzyskania równowagi

Rytuał ten wywodzi się ze starożytnej tradycji chińskiej. Masaż tao jest drogą, do pozbycia się wszelkich blokad – zarówno tych psychicznych, jak i cielesnych. Wędrówka prowadzi nas do jasno określonego celu – poczucia harmonii we wszystkich obszarach naszego życia: ciała, duchowości, naszej psychiki oraz seksualności. Osoba masowana doświadcza satysfakcji, pełnego ukojenia i spokoju.

masaż tao
Masaż tao wykonuje się z użyciem olejków

Podczas sesji masażu tao doświadcza się skrajnie silnych uczuć – od napięcia do całkowitego oswobodzenia ze stresu. Masaż wycisza, odpręża, pozwala zapomnieć o wszystkich problemach. Wiąże się z nim również filozofia, która zakłada pogodzenie się ze swoimi naturalnymi potrzebami – tymi duchowymi, jak i cielesnymi. Dzięki dokładnemu zrozumieniu naszych pragnień potrafimy je później lepiej zaspokajać (znajduje to swoje przełożenie głównie w naszym życiu seksualnym).

Celem masażu tao jest też wyzwolenie siły osobowości, która drzemie w każdym z nas, oraz pobudzenie energii w naszym ciele. Nie bez przyczyny jest on często nazywany zabiegiem zdrowia i witalności. To nie tylko masaż relaksacyjny, ale pewnego rodzaju doświadczenie, które w pełni osiągają tylko osoby odpowiednio otwarte – chodzi tu zarówno o umysł, jak i o blokady naszego ciała. Masaż tao ze względu na to, że pobudza również naszą seksualność jest dedykowany wyłącznie pełnoletnim odbiorcom. To właśnie stymulacja miejsc intymnych sprawia, że likwidowane są wszystkie negatywne skutki stresu.

Pozwala na odblokowanie przepływu energii, która regeneruje i odmładza nasze ciało, ale także zwiększa doznania w zakresie życia erotycznego. Mając na uwadze te fakty, można śmiało powiedzieć, że jest to prawdziwy masaż erotyczny.

Jak wykonać masaż tao? Technika

Żeby przyjemność była pełna nie należy zapominać o otoczce z nią związanej – pomieszczenie powinno być ciepłe, światło może pozostać przygaszone, wokół najlepiej by panowała cisza. Do stworzenia wyjątkowej atmosfery można zapalić świece i włączyć przyjemną muzykę.

Masaż tao jest wykonywany nago, więc z powodzeniem może go poprzedzać zmysłowy seks pokaz. Na rozgrzane ręce nanosi się odpowiednią ilość olejku lub balsamu dla lepszego poślizgu dłoni po ciele. Zabieg rozpoczyna masaż pleców. Metoda jest dość prosta i polega na wykonywaniu posuwistych ruchów – prostopadłych lub równoległych do kręgosłupa. Siła nacisku zależy od preferencji osoby masowanej. Cały obszar, wszystkie mięśnie są po kolei uciskane i rozluźniane.

Po dokładnym masażu pleców czas na zmianę strony. W tym momencie odwracamy się na plecy, a masażystka zaczyna od naszej twarzy. Tą część zabiegu wykonuje ona znajdując się za naszą głową. Mimo, że masaż relaksacyjny w pierwszej części jest typowo odprężający i łatwo podczas niej odlecieć, to już później warto mieć oczy szeroko otwarte. I to dosłownie, bo kiedy nad nami pochyla się piękna i naga kobieta zabieg zyskuje dwa dodatkowe atuty.

Część, podczas której relaksowana jest twarz skupia się przede wszystkim na rozluźnianiu delikatnymi ruchami skroni oraz czoła i okolic nosa. Potem pozostaje już tylko masaż reszty ciała, w tym stref intymnych. Jego wykonanie zależy od indywidualnych upodobań. Warto jednak by był on do końca utrzymany w powolnym tempie, należy zachować dokładność – tak żeby żaden mięsień nie został pominięty.

Największą przyjemność zostaje nam na sam koniec. Stymulacja sfer erogennych może nam bardzo szybko przynieść orgazm. Niektóre masażystki wychodzą naprzeciw oczekiwaniom klientów, którzy liczą na erotyczne zakończenie całego zabiegu. Warto zapytać czy w danym salonie można liczyć na oral lub masturbację na sam koniec. Niektóre panie proponują także dodatkowo masaż hiszpański. Wszystko to ma na celu przywrócić harmonie w naszym ciele, w tym przypadku jest to harmonia przede wszystkim naszej seksualności. Profesjonalne masażystki, które wykonują ten masaż erotyczny, często pozwalają także na dotykanie się w jego trakcie. Taka wędrówka dłońmi po pięknym kobiecym ciele daje jeszcze większą satysfakcję. Cały zabieg może kończyć wspólna kąpiel, jako dopełnienie wspaniałego przeżycia.

Głęboki masaż tao: dalekowschodnia filizofia

Na koniec warto przypomnieć, że masaż tao to przede wszystkim filozofia, która wywodzi się ze starożytnej, chińskiej religii. Ma ona na celu ukojenie naszego wnętrza. Zabieg łączy się z harmonizacją naszej seksualności, ale nie jest to równoznaczne z stymulacją stref intymnych. Niektóre masażystki nie traktują tego jako masaż erotyczny, a jedynie relaksacyjno- pobudzający. Warto sobie przemyśleć czego oczekujemy od tego przeżycia i wcześniej upewnić się, co oferuje pani do której się wybieramy. W trakcie ustalania terminu spotkania takie pytanie to tylko kilka sekund, a pozwoli nam uniknąć zawodu, a masażystce konsternacji, wynikającej z naszych oczekiwań.

Poczucie ładu jest naprawdę trudne do osiągnięcia. Raz uzyskane nie oznacza, że będziemy czuli się tak już do końca naszego życia. O harmonię musimy wciąż walczyć, więc wymyślamy coraz to nowe sposoby by ją zdobyć. Nie kwestionuję innych środków niemniej jednak uważam, że najszybszą i najprzyjemniejszą drogą ku temu jest właśnie masaż tao.