Masaż tajski

Masaż tajski to coraz bardziej popularna technika relaksacyjna, która nie tylko znakomicie odpręża, ale także umożliwia osiągnięcie erotycznego spełnienia. Wywodzi się z Azji, gdzie harmonia duszy i ciała stawiana jest na pierwszym miejscu, a metody masowania ciała ściśle łączą się z erotycznymi doznaniami. Dlatego masaż tajski wykonywany przed doświadczone i atrakcyjne masażystki może być źródłem intensywnego orgazmu, a także początkiem erotycznych eksperymentów. Istnieje wiele technik, ale wszystkie zapewniają niesamowite uczucie odprężenia i całkowitą regenerację.

2 tysiące lat temu w Indiach…

Legenda głosi, że twórcą tego masażu tajskiego był osobisty lekarz Buddy. Jednak sprawa nie jest na tyle prosta, że można ją sprowadzić do krótkiego mitu. Zabieg ten ściśle powiązany jest z medycyną tajską, która opiera się na silnych wpływach pochodzących zarówno z Chin, jak i Indii. Obecnie można powiedzieć, że ta technika jest swojego rodzaju sztuką, która cieszy się w Azji ogromną popularnością. W Chiang Mai znajduje się Królewska Akademia Masażu, uważana za najlepsze miejsce do nauki tych rytuałów na świecie.

masaż tajski
Masaż tajski może doprowadzić do orgazmu

Masaż tajski to również filozofia. Zakłada się w niej, że ludzkie ciało jest wypełnione cząsteczkami tzw. „lom”, które człowiek pobiera z otoczenia wraz z oddechem. Taka drobinka, która znajduje się już w naszym organizmie porusza się po nim kanalikami, których nie jesteśmy w stanie zobaczyć – Tajowie nazywają je „senami”. Poprzez techniki przede wszystkim uciskające oraz rozciągające masażysta stymuluje i rozluźnia miejsca, w których znajdują się największe skupiska owych dróg dla „lom”. W tym miejscu może pojawić się nam skojarzenie z inną praktyką, ale należy pamiętać, że masaż lomi jest czymś zupełnie innym. Dominującą rolę w masażu tajskim odgrywa joga, której podstawowym zadaniem jest stymulacja „senów” i sprawienie, by „lom” prawidłowo przepływały przez całe ciało.

Wykorzystaj dotyk dłoni

Wykonując masaż tajski należy stopniowo dawkować napięcie, ponieważ tylko wówczas efekty są maksymalnie satysfakcjonujące. Na początku z reguły wykonuje się masaż klasyczny, który stanowi świetny wstęp do innych zabaw – tao i nuru. Możesz skorzystać z delikatnych ruchów dłoni, które subtelnie dotykają twoich pleców, karku i lędźwi, wywołując dreszcze podniecenia na całym ciele. To jednak dopiero początek – masaż erotyczny ma przecież doprowadzić cię do mocnego orgazmu.

Po rozgrzaniu skóry dziewczyna wykonująca masaż tajski rozprowadzi na twoim ciele ciepły i śliski olejek eteryczny, dzięki któremu seksualne doznania będą maksymalnie spotęgowane. Masażystka może pomóc ci osiągnąć intensywny wytrysk poprzez ręczną stymulację całego ciała lub skupić się na jego wybranych partiach. Najbardziej niesamowite uczucie zapewnia masaż penisa, który można wykonywać na różne sposoby – poprzez ujęcie go dłońmi, ustami, a nawet piersiami. Ręce mogą świetnie naśladować ruchy frykcyjne, energicznie masując penisa. A może więcej przyjemności zapewni ci szybkie pocieranie stojącego członka – to błyskawicznie przynosi niezapomniany orgazm.

Poproś dziewczynę, żeby zrobiła ci również masaż jąder – większość kobiet w czasie seksu zapomina, że ich stymulacja to dla mężczyzny wyjątkowo przyjemne uczucie. Dlatego właśnie warto zaufać profesjonalistce – ona doskonale wie jak należy masować jądra, żebyś odleciał z rozkoszy – może je dotykać palcami, ssać a nawet związać. Nie wstydź się własnych fantazji erotycznych, dziewczyny wykonujące seks pokazy są w stanie zaspokoić cię na wiele sposobów – rękami, ustami i całym ciałem.

Bardzo mocne wrażenia zapewnia także masaż prostaty, który jest niezwykle ekscytującą formą stymulacji odbytu od wewnątrz. To bardzo niedoceniany rodzaj seksu, który jest jednak uwielbiany przez wielu mężczyzn. Zazwyczaj wykonuje się go przy użyciu palców, ale ogłoszenia pań mogą cię naprawdę zaskoczyć – oferują one bowiem zabawę językiem lub analnym gadżetem, który niezwykle mocno stymuluje odbyt. Tego typu pieszczoty należą do ekstremalnych doznań erotycznych i są bardzo lubiane przez doświadczonych mężczyzn.

Masaż tajski – rodzaje i działanie

Trzeba przyznać, że ta technika relaksu ma już swoje lata. Istnieje na tyle długo, że przez ten czas rozwinęło się prawie 80 różnych typów tylko tego jednego masażu. Najpopularniejszą zdecydowanie jest odmiana klasyczna, która stanowi idealne wypośrodkowanie pomiędzy akupresurą, a jogą pasywną. Ten typ przede wszystkim relaksuje poprzez rozładowanie napięcia w mięśniach i ścięgnach, ale też delikatnie pobudza nasz układ krwionośny i limfatyczny, co skutkuje przywróceniem równowagi w organizmie.

Kolejną podgrupą jest masaż olejkowy. Jak sama nazwa wskazuje wykonuje się go za pomocą olejków aromatycznych – najczęściej są to ekstrakty z lawendy, drzewa sandałowego, miętowego oraz różanego. W porównaniu do swojego poprzednika ta technika ma nieco inne założenia. Jej głównym celem jest pozbycie się nadmiaru wody z organizmu. Można to osiągnąć za pomocą stymulacji porów skórnych. Ponad to dobrze wpływa na pracę układu odpornościowego i nerwowego.

Ostatnim już sposobem, którego przodkiem jest masaż tajski, jest zabieg, w którym używa się specjalnych stemplów ziołowych. Owy stempel to nic innego, jak bawełniana torba, która zawiera w sobie mieszankę ziół. Mówi się, że zioła te mają bardzo dobry wpływ na nasz organizm, a należą do nich przede wszystkim: trawa, cytrynowa, kurkuma, imbir, czy liście eukaliptusa. Ważnym jest, że woreczki wraz z zawartością są przed samym zabiegiem podgrzewane, przez co zwiększa się ich wpływ na nasz organizm, a następnie wmasowuje się je w ciało. Jak każdy masaż działa on przede wszystkim odprężająco, ale co ciekawe ma on właściwości przeciwbólowe i korzystnie wpływające na przemianę materii. Można więc śmiało stwierdzić, że masaż tajski to samo zdrowie.

Niesamowite doznania

Masaże to zawsze dość specyficzne przeżycie. Oczywiście nie zapewniają nam takiej satysfakcji wzrokowej jak chociażby striptiz, ani nie dostarczą takich emocji i wrażeń jakie daje nam np. seks grupowy. Jest to zdecydowanie inna forma przyjemności, zdecydowanie bardziej subtelna. Ale na pewno nie gorsza od innych.