Masaż nuru

Tylko czy istnieje złoty środek na stres? Odpowiedź jest bardzo prosta – masaż nuru! We współczesnym świecie na każdym kroku jesteśmy narażeni na ciągłe napięcia i zdenerowanie. Masa obowiązków do wykonania w pracy, zadania, które musimy robić w domu, zobowiązania, odpowiedzialność za każdy nasz ruch. Nic dziwnego, że w wolnej chwili jedyne czego pragniemy to odcięcie się od problemów i relaks. Ile ludzi żyje na Ziemi tyle charakterów, a ile charakterów, tyle sposobów na radzenie sobie ze stresem. Idealnym odpoczynkiem wydawał by się taki, który łączyłby w sobie cechy odprężenia psychicznego, był zarazem lekką aktywnością fizyczną, a jednocześnie bawił.

Masaż nuru: z przewodnikiem po przyjemności

Niezależnie czy jest wykonywany przez profesjonalną masażystkę czy partnera, masaż nuru dostarcza dodatkowo głębokich przeżyć erotycznych. Jeśli chodzi o idealne wypośrodkowanie między relaksem, erotyzmem i dobrą zabawą, to prym wiedzie w tej dziedzinie masowanie w stylu nuru.

Co kryje się pod tą egzotyczną nazwą? Ogólnie rzecz biorąc jest to masaż erotyczny, w którym ważną rolę odgrywają specjalne olejki, a wykonywany jest nie przez dłonie, ale przez całe ciało. Jednak ta forma relaksu to nie tylko ślizganie się jednego ciała na drugim – to cały rytuał.

Jak wykonać masaż nuru?

masaż nuru
Masaż nuru to jedna z najbardziej przyjemnych odmian masażu erotycznego

Ważne jest samo przygotowanie – odpowiedni nastrój, klimat, a także specyfikacje techniczne, takie jak materac lub prześcieradło, po którym ciało będzie miało swobodny poślizg, czy odpowiednio podgrzany olejek. Ważnym elementem jest też uprzednia kąpiel – mokre ciało daje i odczuwa zdecydowanie więcej przyjemności płynącej z tego doświadczenia. Warto tu podkreślić, że w większości przypadków obie osoby są rozebrane, co znacznie podnosi temperaturę i same doznania. Jeśli chodzi o sposób poruszania się ciała po ciele – tu nie ma żadnych wytycznych. Jedynym co może ograniczać to nasza fantazja.

Można pokusić się o stwierdzenie, że jest to masaż erotyczny w najczystszej postaci. Bo czy może być coś piękniejszego niż wstępny striptiz połączony z wcieraniem w ciało olejku, a następnie rozkosz, którą daje masaż nuru? To było pytanie retoryczne.

Kiedy jest się masowanym człowiek nie jest w stanie skupić się na niczym innym, jak tylko na czystej przyjemności. Już sam wstępny seks pokaz daje niezapomniane doznania. Odpływają rozterki, problemy w pracy i inne przykrości. Kto by się przejmował irytującym szefem, kiedy jedyną rzeczą, którą się czuje jest ciało nagiej kobiety poruszającej się rytmicznie po naszym ciele.

Masaż nuru – nie tylko relaks

Jak się okazuje masaże oprócz fizycznego i psychicznego odpoczynku, a także przyjemności, niosą ze sobą także walory zdrowotne. Jest to szczególnie istotne dla osób, które nie tylko pragną odskoczni od życia codziennego, ale również mają na uwadze swoją kondycję.

Masaż – w tym oczywiście masaż erotyczny – gwarantuje nie tylko wspomniane już wcześniej rozluźnienie układu nerwowego, ale poprawia też stan naszej skóry, krążenie, co ułatwia pracę serca, czy obniża stopień napięcia mięśni w ciele, przez co zyskujemy mniejszą podatność na urazy. Musze przyznać, że jestem najszczęśliwszym człowiekiem na świecie, kiedy pomyślę, że ślizgające się po mnie ciało kobiety zapewnia mi większą witalność i zapobiega różnym schorzeniom czy chorobom.

A do tego wszystkiego warto wspomnieć, że na całym świecie powstaje coraz więcej punktów masażu, w którym oferuje się taki właśnie sposób relaksu. Nie ma nic lepszego niż po męczącym dniu oddać się w ręce – a nawet w całe ciało – masażystki, która profesjonalnie pozwoli zapomnieć Ci o wszystkim.

Masaż nuru jest więc idealnym połączeniem odpoczynku dla ducha i ciała. Ma jednak jedną wadę – bardzo silnie uzależnia! Osoba, która choć raz podda się tej przyjemności już zawsze będzie pragnęła doświadczyć jej ponownie.