Kulki Gejszy

Kulki Gejszy weszły już na stałe w świat zabawek erotycznych, ciesząc się dość dużą popularnością, czy to jako ekscytująca zabawka seksualna, czy też do ćwiczeń dna miednicy. Wibrujące kulki dopochwowe można wykorzystać w seksie we dwoje, do samotnych uciech lub po prostu ze względów zdrowotnych. W poniższym poradniku prezentujemy najlepsze kulki Gejszy, przybliżymy zalety i sposoby działania.

Najlepsze kulki Gejszy: ranking

  • Kulka gejszy Joyballs Single
  • Kulka gejszy Joyballs Secret Single
  • Kulki gejszy Joyballs Secret
  • Kulki gejszy Fifty Shades of Grey – Inner Goddes
  • Wibrujące kulki gejszy We-Vibe – Bloom

Najbardziej higieniczne i bezpieczne będą kulki wykonane z silikonu lub metalu. Silikon medyczny nie jest tak odporny na temperaturę jak klasyczny silikon, ale może bez problemu wytrzymać temperaturę wewnętrznego ciała.  Zaletą silikonu medycznego jest to, że jest on bardzo podobny do skóry, jego powierzchnia może być zaprojektowana zgodnie z życzeniem producenta, a materiał może być szybko dostosowany do temperatury ciała. Oznacza to, że kulki miłosne wykonane z silikonu w pochwie nie będą odczuwalne jako ciało obce.

Kolejną higieniczną alternatywą są kulki miłosne z metalu, imponują one swoim szlachetnym wyglądem i są jeszcze łatwiejsze do czyszczenia. W przypadku metalowych kulek szczególnie ważne jest, aby zwracać uwagę na ich wysoką jakość. Tani producenci często pokrywają swoje kulki tylko błyszczącą warstwą. Niestety, w trakcie użytkowania może zejść i utknąć w błonie śluzowej pochwy. Co więcej, niektórzy ludzie mają alergie na chrom i/lub nikiel. Dlatego też należy zwrócić szczególną uwagę na metal, z którego są wykonane oraz czy są sztucznie powlekane.

Jakie wibrujące kulki Gejszy kupić? Na co zwracać uwagę?

Istnieje kilka aspektów, na które należy zwrócić szczególną uwagę przy zakupie kulek Gejszy.

Kulki dopochwowe: rozmiar i kształt

Odpowiedni rozmiar jest kluczowy, ponieważ jeśli kulki miłosne są za duże lub za małe, nici zarówno zabawy, jak i efektu medycznego. Chociaż panuje przekonanie, że warto kupować kule, które są tak duże i ciężkie jak to tylko możliwe, wiele kobiet odkrywa jednak, że wolałyby wersję bardziej kompaktową. Zwłaszcza dla kobiet, nie mających jeszcze doświadczenia z piłkami miłosnymi, polecane są jednak mniejsze wersje – na przykład o średnicy 3 cm. Jeśli chodzi natomiast o kształt, dostępne są kulki miłosne w kształcie okrągłym lub stożkowym. Na jaki kształt się zdecydujecie, zależy w dużej mierze od anatomii i osobistego gustu.

Materiał

Kulki powinny być zawsze wykonane z metalu lub silikonu medycznego, ponieważ oba materiały są łatwe do czyszczenia, w przeciwieństwie do plastiku, na przykład, nie przyciągają tak bardzo zarazków. Silikon jest w odczuciu podobny do skóry i miękki. Metalowe kulki są trochę zimne, zwłaszcza na początku, ale to może nadawać atrakcyjności dla wielu kobiet. I tu również musisz sama odkryć, swoje preferencje odnośnie materiału.

Ilość kulek Gejszy

Kulki Gejszy występują w trzech odmianach:

  • tylko jedna kula
  • dwie połączone kulki
  • łańcuch z kilkoma kulkami

Polecamy jedną lub dwie piłki dla początkujących, łańcuchy kulkowe są bardziej odpowiednie dla zaawansowanych graczy, gotowych podjąć nowe „wyzwania” i przygody.

Kulki miłości z wibracjami czy bez?

Istnieją modele z wbudowanym silnikiem oraz te, działające w oparciu o ciężar wewnętrzny i działanie mechaniczne. Kulki z silnikiem mają wewnętrzne obciążniki. Dla wielu kobiet kulki z silnikiem i różnymi wibracjami mogą być interesujące, zwłaszcza jeśli kulki miłosne są używane przede wszystkim jako zabawki seksualne. Jeśli mają być one używane tylko w celach zdrowotnych, aby wzmocnić mięśnie, najbardziej odpowiednie są produkty bez silnika. Najlepiej wypróbować obie opcje i wybrać wariant dla nas najprzyjemniejszy.

Kule Gejszy: zakup przez internet

Możesz nie tylko wybrać pomiędzy producentami, produktami i poszczególnymi wariantami, ale także zdecydować, gdzie chcesz kupić produkt. Wiele kobiet uważa wizytę w sklepie z asortymentem seksualnym za nieco wstydliwą, zwłaszcza, biorąc pod uwagę jaki produkt chcą nabyć. Internet oferuje więc bardzo mile widzianą alternatywę, ponieważ nie ma bezpośredniego kontaktu ze sprzedawcą, a sprzedawcy zawsze wysyłają produkty absolutnie dyskretnie zapakowane. W Internecie masz również o wiele większy wybór i zazwyczaj korzystasz z niższych cen. W sklepie z kolei masz możliwość uzyskania profesjonalnej porady. Jednak jeśli jest to dla Ciebie nadal krępujące, nasz poradnik odpowie na wszelkie wątpliwości.

Piłeczki miłości: jak używać?

Zazwyczaj kulki miłosne są stosowane do użytku w pochwie. Zarówno jako ekscytująca zabawka lub alternatywnie, ze względów zdrowotnych – dla wzmocnienia dna miednicy i mięśni pochwy. Jedno oczywiście nie wyklucza drugiego i możemy mieć korzyści na obu polach. Kulki Gejszy mogą być również wkładane analnie. Jednak do tego potrzeba pewnego doświadczenia. Do tego typu zabawy efektowniejsze będą kulki z opcją wibracji. Do użytku analnego kulki miłosne powinny być jednak jak najmniejsze i nie przekraczać średnicy 3,5 cm.

Zabawa przy pomocy kulek jest dość prosta. Właściwie, wystarczy upewnić się, że taśma wydostaje się z pochwy. W ten sposób piłki miłosne działają mniej więcej jak tampon. Jeśli wkładka jest niewygodna, może pomóc odrobina środka smarującego. Przy pierwszej próbie można też kucnąć, a następnie powoli wyprostować się. Są również dostępne wersje zdalnie sterowane, za pomocą pilota, który umożliwia m.in. regulację prędkości i intensywności.

Kulki dopochwowe: warianty i typy

Kulki Gejszy są zazwyczaj skonstruowane w stosunkowo podobny sposób. Przeważnie składają się one z dwóch połączonych ze sobą sfer. Mają onewgłębienie, gdzie jako ciężar umieszczona jest kolejna kula. Może się ona stosunkowo swobodnie poruszać w jamie, co jest celem piłek miłosnych. Największa różnica jest widoczna w odniesieniu do tego, czy silnik jest obecny czy nie (czy mają one opcję wibracji czy nie) oraz z jakiego materiału są wykonane.

Kule Gejszy: struktura i budowa

Zdecydowanie najwieksza część piłeczek miłosnych ma gładką powierzchnię, ponieważ jest to daje to doznania najbardziej delikatne i naturalne. Czasami powierzchnia, która w przeważającej mierze jest gładka, uzupełniana zostaje przez wypukłe struktury. Ponadto, istnieją także kulki Gejszy w wersji nubbingowej, ryflowanej, wzorzystej lub nawet postrzępionej. Zwłaszcza z poszarpaną powierzchnią, zabawka może przynosić bardzo ciekawe doznania, ale należy tu zaznaczyć, iż nadaje się przede wszystkim dla kobiet, mających już doświadczenie z „mniej skomplikowanymi” powierzchniami.

Kulki dopochwowe: pielęgnacja

Chociaż piłki miłosne nie wymagają specjalistycznych czynności w zakresie pielęgnacji, nie należy w żadnym momencie zaniedbywać ich czyszczenia i higieny. Kulki Gejszy umieszczone w  pochwie mają kontakt z błonami śluzowymi, więc bakterie mogą osiąść na zabawce. Jeśli ich nie zmyjemy a użyjemy kulek ponownie, mogą one szybko rozprzestrzenić się po całym organizmie. Dlatego po każdym użyciu należy oczyścić i zdezynfekować kulki i pozwolić im dobrze wyschnąć przed włożeniem ich z powrotem do pudełka lub torby.

Kulki mięśni Kegla: geneza

Już około trzech tysiącleci przed naszą erą były one już używane w Japonii, naturalnie w nieco innej formie. W tym czasie nosiły one jeszcze nazwę „Ben-wa” lub „Rin-no-tama”, obie można dowolnie tłumaczyć jako „mrugające dzwonki”.

Jednak to nie używanie do uciech seksualnych miało wówczas znaczenie. W tamtych czasach kobiety rodziły pierwsze dziecko w bardzo młodym wieku. Po porodzie Japonki bardzo chciały znów być atrakcyjnymi seksualnie dla mężczyzn, dlatego też używały kulek do ćwiczeń mięśni dna miednicy. „Dzwoneczki” były małymi dziełami sztuki, ponieważ były zazwyczaj misternie wykonane, ozdobione lub wykonane ze specjalnych rzadkich materiałów.

W Europie kulki zadebiutowały dopiero około XVIII wieku, a dokładniej we Francji – pioniera seksualnego w tamtych czasach.

Wtedy kulki Gejszy były zarezerwowane dla arystokracji i wyższej klasy , ale z czasem stały się dostępne dla każdej kobiety w niskiej cenie. Efekt medyczny, pierwotnie mający swoje korzenie w odległej Japonii, został odkryty na nowo około lat 40. przez kalifornijskiego lekarza. To był Dr. Arnold Henry Kegel, który nadał swoje imię późniejszym „ćwiczeniom Kegla”.