Butt Plug

Butt plug jest idealnym gadżetem do stymulacji analnej. Kobiety mogą zdobyć swoje pierwsze doświadczenia z butt plugiem. Butt plugi są idealne do gry wstępnej lub do końcowego aktu seksualnego.

Poza tym, butt plug nie musi być tylko i wyłącznie dla kobiet. Z powodzeniuem mogą jej używać również panowie. W odbycie każdego człowieka znajduje się mnóstwo zakończeń nerwowych, tylko czekających na stymulację. Każdy, kto chce wypróbować butt plug i otworzyć się na nowe doświadczenia seksualne, powinien upewnić się, że produkt spełnia najwyższe standardy.

Najlepsze butt plug: ranking

 • Korek analny Mister B – Anthony Buttplug
 • Korek analny Icicles No. 47
 • Korek analny Mister B – Ellie Buttplug
 • Korek analny Kink Wet Works Lube Luge – Premium Silicone Plug 4″
 • Wibrujący korek analny Fifty Shades of Grey – Delicious Fullness

Jaki butt plug wybrać?

Kupując butt plug, zainteresowane strony powinny zwrócić uwagę na kilka aspektów związanych z tymi zabawkami seksualnymi.  Z tego powodu, jeśli jesteś zainteresowany kupnem tej zabawki erotycznej zwróć uwagę na poniżej wymienione aspekty:

 • odpowiedni rozmiar: w zależności od doświadczenia seksualnego i osobistych preferencji należy wybrać właściwy dla siebie rozmiar wtyczki. Początkującym zaleca się zacząć od mniejszych, a następnie stale zwiększać ich rozmiar. Tutaj dobrym wybotrem mogą okazać się  zestawy z różnymi zabawkami seksualnymi w różnych rozmiarach. Wówczas możliwe jest wypróbowywanie coraz większych rozmiarów i odkrycie idealnego rozmiaru wtyczki dla siebie.
 • właściwy kształt: również forma jest bardzo ważnym czynnikiem przy zakupie butt plug. Początkujący powinni wybrać najlepiej stożkowy kształt. Tego typu zatyczki analne gwarantują przyjemne, staranne i łatwe wprowadzenie do odbytu. Wygodna obsługa stanowi podstawę przyjemności seksualnej. Doświadczeni użytkownicy mogą być nieco swobodniejsi w wyborze. W zależności od gustu, istnieją różne kształty i tylko nasza fantazja stanowi granicę.
 • materiał: butt plugi są wykonywane z różnych materiałów. Producenci często stosują medyczny silikon, który jest zarówno przyjazny dla środowiska, jak i wolny od szkodliwych substancji. Przy wyborze materiału ważne jest, aby upewnić się, że nie jest on szkodliwy dla zdrowia. Zatyczka wkładana jest przecież do odbytu, dlatego bezpieczeństwo przede wszystim. Istnieją również inne materiały wykorzystywane do tworzenia butt plug. Może być to na przykład stal nierdzewna. Ma ona pewne zalety. Stal nierdzewna może być podgrzewana i chłodzona, a tym samym oferuje dalej idące doznania podczas użytkowania. Jest przy tym równie bezpieczna i higieniczna.
 • wykonanie: pełna radość z używania jest możliwa tylko przy wysokiej jakości wykonania. Wysokiej jakości wykonanie oznacza, że na wtyczce nie ma rogów, krawędzi ani szwów, które mogłyby być irytujące, drażniące po włożeniu. Jeśli powierzchnia jest gładka i miękka, zabawa będzie udana.
 • wzór: bez wątpienia najważniejszymi cechami wtyczki są funkcjonalność, jakość i wykonanie. Można powiedzieć, że wygląd jest warty jedynie marginalnej uwagi. Jednak ludzie ceniący sobie atrakcyjny wygląd zabawki, na pewno zwrócą uwagę na jej wzór i estetykę wykonania. Niektórzy producenci skupili się również na atrakcyjny projekcie wzorów dla swoich wtyczek, dzięki czemu zabawka seksualna jest jeszcze bardziej atrakcyjna. Niektóre wzory potrafią zamienić butt plug w biżuterię, przeznaczoną tylko dla oczu ukochanej osoby.
 • możliwe dodatkowe funkcje: wtyczka ma do zaoferowania różne funkcje, jeśli jesteście zainteresowani. Zastanawiacie się czy butt plug powinien mieć dodatkowe „bajery” czy lepiej postawić na prostotę? Niektóre butt plugi mają zintegrowany wibrator, zwielokrotniający stymulację seksualną. Jednak początkujący powinni najpierw wypróbować proste, konwencjonalne korki analne, natomiast doświadczeni użytkownicy mogą również pokusić się o wypróbowanie innych opcji.
 • cena zakupu i stosunek ceny do jakości: jak wszędzie indziej, ważnym kryterium zakupu jest również cena. W szczególności stosunek ceny do jakości i wydajnośći. W tej kwestii można zauważyć pewne różnice, dlatego przed zakupem warto porównać kilka produktów.
 • doświadczenia innych nabywców: wreszcie, co nie mniej ważne, potencjalni nabywcy powinni wziąć pod uwagę doświadczenia i oceny innych nabywców przy zakupie wtyczki. Jako potencjalni nabywcy powinniśmy zwrócić wagę na oceny innych użytkowników, ponieważ często oświetlają one również negatywne aspekty. Nie zaszkodzi zasięgnąć opinii innych, żeby być pewnym swojego wyboru.

Butt plug: jak prawidłowo używać?

Dla początkujących osób prawidłowe korzystanie z wtyczki jest często trudne. Zwłaszcza przy pierwszym użyciu powinniście zapoznać się z poniższymi, instruktażowymi krokami.

 • Ugnij się do przodu na kolanach i rozłóż nogi lub usiądź z rozłożonymi nogami nad zatyczką do odbytu.
 • Zastosuj żel smarujący
 • Umieść końcówkę wtyczki przy odbycie i delikatnie naciśnij
 • Wciśnij dalej korek analny i przytrzymaj go u podstawy
 • Jeśli to możliwe i wygodne, należy przesunąć butt plug tak daleko, aby tylko korek znajdował się na zewnątrz
 • Wtyczka odbytu może pozostać w tej pozycji – teraz możliwa jest dalsza stymulacja seksualna – bez względu na to, czy oralna czy pochwowa

Butt plug i lubrykant: tak czy nie?

Zasadniczo zdecydownie zaleca się stosowanie środka smarującego w przypadku stosowania korka analnego. Dzięki zastosowaniu lubrykantu wkładanie jest łatwiejsze i mniej bolesne. Jednak zdarza się, że doświadczeni użytkownicy decydują się na aplikację korka bez środka smarującego. Dla początkujących jednak nie jest to rekomendowane, ponieważ istnieje ryzyko powstania pęknięć lub po prostu nie zostanie osiągnięta oczekiwana przyjemność, a zamiast tego zabawa stanie się bolesna.

Butt plug: zabawka również dla mężczyzn?

Czy korki odbytu nadają się tylko dla kobiet, czy także dla mężczyzn? Mimo, że z pewnością to kobiety  w większym stopniu korzystają z zatyczek do odbytu, są one odpowiednie również dla mężczyzn. Zwłaszcza w dzisiejszych czasach coraz więcej mężczyzn chce spróbować zabawy przy użyciu wtyczki. W okolicy odbytu znajduje się wiele nerwów wrażliwych również u mężczyzn, mogą one być z powodzeniem stymulowane za pomocą butt pluga. Niezapomniane i niepowtarzalne orgazmy są wynikiem stymulacji analnej.

Analny butt plug: jak długo można nosić?

Nie ma bezwzględnych ograniczeń czasowych na użycie wtyczek. Wtyczka odbytu jest jednak obciążeniem dla mięśnia zwieracza, dlatego konieczna jest regularna regeneracja. Po upływie jednej do dwóch godzin należy wyjąć korek analny. Wtedy należy dać odbytowi co najmniej kilkugodzinną przerwę. Po regeneracji mięśnia zwieracza, można zacząć zabawę od początku.

Czy butt plug wzbogaca życie seksualne?

Wtyczka butt plug oferuje seksualne urozmaicenie i może dostarczyć więcej doznań. Jeśli więc znudził ci się konwencjonalny seks i chcesz spróbować czegoś innego, możesz urozmaicić swoje życie seksualne za pomocą korków analnych. Nowe doświadczenia gwarantowane a warto próbować nowych rzeczy!